Працівники ТЕЦ вважають, що новий керівник хоче зруйнувати підприємство

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2724

На адресу «Гречки» надійшов лист від працівників Кіровоградської ТЕЦ, які скаржаться на роботу нового керівника і переконані – вона хоче довести підприємство до зубожіння.

Подаємо текст листа без змін.

«Ще зовсім недавно, а точніше 30 квітня 2015 року, Кіровоградська ТЕЦ, одне з найстаріших підприємств міста, яке дало поштовх енергетичній галузі на Кіровоградщині, відзначило 85-ту річницю свого існування. На загальних зборах, що проходили на підприємстві з нагоди 85-тої річниці, були присутні майже всі працівники підприємства, яких понад півтисячі, а також представники керівництва області та міста. Ними була відзначена сумлінна та плідна праця директора підприємства та працівників. Були нагороди, грамоти, щирі побажання, обіцянки сприянню капіталовкладень на модернізацію, адже частині обладнання підприємства вже понад 60 років, але завдяки людям, для яких воно стало частиною їхнього життя, виробляє електроенергію й забезпечує теплом жителів обласного центру, безперебійно надаючи їм якісні послуги. На ТЕЦ зростали цілі сімейні династії, вкладаючи свої знання та досвід в загальну справу становлення та стабільної роботи підприємства. Але в одну мить все надбання, все натхнення та надії було зруйновано. Вже 3 серпня 2015 року для КП «Теплоенергетик» почалися «чорні» дні руйнації та занепаду, коли на посаду директора було призначено Соколенко Тетяну Михайлівну.

Людина, яка не має елементарного уявлення про специфіку роботи в енергетичній галузі, одним із перших своїх наказів змінює структуру і штатний розклад, які десятиліттями формувалися, як найбільш сприятливі для якісної роботи підприємства та обладнання. Тим же наказом №107К від 22.09.2015р. звільняє 255 робітників та службовців (близько 50% загальної чисельності). Після видання наказу, поодинці викликаючи працівників і ставлячи свої вимоги («працюй більше, отримуй менше, або до побачення»), працівникам пропонувалося ставити підпис під згодою ! працювати за новими умовами (посадою та окладом), за датою, що вже минула. Працівники під страхом звільнення, зціпивши зуби, вимушені були підписувати, щоб тільки не залишитися без роботи. Для того, щоб взяти на роботу «своїх людей», які далекі від специфіки роботи подібних підприємств, створювала умови для звільнення спеціалістів, які пропрацювали багато років і мають досвід роботи в даній галузі. Дуже яскравим прикладом того є прийняття на роботу нового заступника директора та начальника охорони, які своєю діяльністю вже показали, що їхні наміри ті ж самі, що і в директора, тобто довести підприємство до занепаду, тому що це комусь вигідно. Однією з дій по руйнації підприємства було зменшення окладів всіх робітників, припинення виплати премій, доплат за суміщення професій. Взагалі, саме зараз, одразу після призначення нового директора, вперше за останні роки з’явилася заборгованість по заробітній платі без будь-якої надії на покращення становища. У цьому директор звинувачує уряд та особисто прем’єр-міністра України, не бажаючи признати свою некомпетентність на посаді директора КП «Теплоенергетик». Я майже 30 років працюю на даному підприємстві й багато чого пережила за цей час, але що коїться зараз – це жахіття, що може призвести до становища, яке вже не можна буде виправити. Проявом зневажливого ставлення до людей стало закриття їдальні, в якій ми харчувалися за свої кошти, що вираховувалися із заробітної плати. Це нелюдське відношення до працівників стало останньою краплею в чаші терпіння. Люди у відчаї, лунають пропозиції, щоб з настанням морозів, якщо не зміниться становище та не змінять директора та її «друзів», зупинити свою роботу і нехай директор і ті, хто її призначив, знайдуть понад 500 спеціалістів для відновлення роботи підприємства і надання електроенергії й тепла місту. ДІСТАЛО! Хто має такі можливості та повноваження , щоб зупинити цей безлад («беспредел»), врятуйте Кіровоградську ТЕЦ, бо буде пізно. Мені до пенсії залишилося не багато, тому своє прізвище з відомої причини я не називаю, так як мало надії на те, що хтось захоче й зможе це зупинити, що комусь не байдужа доля людей, які працюють на КП «Теплоенергетик», та жителів міста Кіровограда. З вищеописаним згідні всі працівники КП «Теплоенергетик» та готові поставити підписи, за винятком «своїх людей».»

Нагадаємо, раніше «Гречка» писала про те, що працівникам ТЕЦ змінюють умови роботи і залишають без премій.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Спаведливость 10.12.2015, 23:59
Работники Теплоэнергетика смотрю многим не нравится сегодня то что3мес нет зарплат.Создала страницу Татьяна Герасимова однокласники и фейсбук добавляемся в друзья не дадим разорить такое предприятие.Шах те не дали зарплаты 2недели задержка и после митенга с ними начали считаться.Не нужно бояться или увольняться это проще всего нужно отстоять свое.Я звонила в Киев они там не знают что такое положение на Теплоэнергетике и если писать анонимно или по одиночку толку не будет нужно чтобы город знал что у нас не все гладко. Присоединяйтесь давайте както решим проблему чтобы платили как раньше деньги и не разоряли предприятие их у нас уже много так разоренных.Нужн о чтобы люди телевиденье Киев-все узнали давайте обьеденимся и отстоим свои права!Потому что мес задолженности и заводят уголовное дело а мы терпим 3мес.Жду вас в друзьях на страницах и давайте решать проблему а не просто говорить об этом на работе!Только вместе можна победить в чемто.
Цитата
 
 
+3 # М 10.12.2015, 13:08
Райкович отменил поездку на ТЭЦ. Вместо этого прислал Хачатуряна, того самого, который так гениально придумал назначить директором Соколенко. Почему именно ее, а не уборщицу из какого-то общежития?
И вот картина: с умными лицами трое разговаривают о турбинах, котлах. Директор что-то пытается говорить (оказывается, что за 4 мес. работы не знает даже упрощенного технологическог о процесса). Главный инженер (заметно, что где-то когда-то что-то слышал о турбинах) говорит много. Чиновники любят, когда им на таких экскурсиях рассказывают много. Начальник ЖКХ очень понимающе кивает головой.
Было бы смешно, если бы не было так грустно...
Цитата
 
 
+2 # Аркадий 09.12.2015, 10:33
Реакция Соколенко Т.М. на статью не заставила себя ждать. Проявляя свою сущность, до мозга костей пропитанную коррупцией, как образом жизни, и доминирования над "низшими слоями общества", чтобы предотвратить дальнейшие возмущения, некоторым рабочим, которые по ее мнению могли писать жалобы, было выплачено подачку по 300 грн.
И главное, это было сделано перед МЕЖДУНАРОДНЫМ ДНЕМ БОРЬБЫ С КОРРУПЦИЕЙ, что еще раз подчеркивает ее сущность.
Цитата
 
 
+2 # Юля 08.12.2015, 20:17
знаете мне странно почему не кто не реагирует на эту ситуацию.я сама звонила на гарячую линию где мне сказали на рассмотрении в нашей администрации.в ключаешь телевизор говорят нет задолженности а люди 3месяц сидят без денег при таких ценах.Почему тогда Татьяне Михайловне город платит ее зарплату пусть поживет зато что ее рабочие.Деректо р должен поддерживать своих рабочих во всем.у нее есть дети у меня 3деток один годовалый почему такая справедливость. вот пусть возьмет 300грн что она сегодня заплатила и проживет за них когда задолженность 3мес.Пусть вернуть прежнего деректора который моим деткам билеты давал в филармонию мужу вовремя зарплату и подарки детям к Новому году..С такими людьми нужно продлять контракт пусть работают а не с теми кто разоряет предприятие.Хот я знаете мы с новым замом в Фуршете часто скупляемся только он с карты голд мандаринки берет и не буду всего перечислять а я с кредитки и мои дети смотрят на его покупки.Вот вся наша справедливость
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити