Єпископ московського патріархату з Кіровоградщини підтримує дискримінацію гомосексуалістів

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1690

Єпископа Олександрійський і Світловодський Боголєп на офіційному сайті єпархії  УПЦ МП критикує антидискримінаційні поправки до Трудового кодексу, які з численними пролемами таки прийняла Верховна рада.

 

«Поняття «сексуальної орієнтації» існуючі в контексті певної ідеології, вже більше - менш відомою. Вона відзначає, що «існує непереборна біологічна детермінованість до переваги партнерів своєї або чужого статі, і це така ж невід'ємна і незмінна характеристика особистості, як колір шкіри; розглядати гомосексуальна поведінка як ту, що варто засуджувати, безглуздо і несправедливо, як судити темношкіру людину за його колір шкіри або лівшу за те, що він - лівша ». Безумовно, що весь цей набір тез є чисто ідеологічним - хоча він (як це зазвичай для ідеологій) апелює до науки, але зрозуміло, що ніяких наукових підтверджень за ним немає. Таким чином, вживання терміна «сексуальна орієнтація» вводить в законодавство ідеологію, яка не має під собою реального наукової бази і є результатом дії відповідних лобістських груп. Це не просто невелике розширення списку ознак, за якими людині не можна відмовити в наймі на роботу - це підпорядкування певної ідеологічної доктрині. Показово, що на голосування законопроект про «антиискримінацію», за один день ставили дев'ять разів, природно в порушення норм регламенту. Але "Європа" аплодує. Бо в цьому питанні їй завжди наплювати на регламентні норми і процедури.

Що це означає? На практиці там, де закони проти «дискримінації гомосексуалістів» вже утвердилися, в тих же США, наприклад, вони, є знаряддям придушення тих, хто не поділяє ідеологічної ортодоксії - тобто дотримується переконань, згідно з якими шлюб - це союз чоловіка і жінки, а гомосексуалізм - спосіб життя, якому, принаймні, ніхто не зобов'язаний виявляти схвалення і підтримки. Спопеляючі штрафи для дрібних підприємців, які відмовляються обслуговувати гей-заходи; відсторонення від роботи службовця, який дозволив собі приватно висловлювати християнські погляди; видалення з поста гендиректора великої корпорації людину за те, що колись він пожертвував невеликі гроші політичній групі, яка домагалася закріплення в законодавстві поняття про шлюб як про союз чоловіка і жінки.» - пише Боголєп.

Також представник церкви заявляє, що виборці депутатам не давали доручення голосувати за подібні закони і безвізовий режим з ЄС не вартий лояльності до гомосексуалістів.

«Депутати приймають рішення, що означає, на рівні законодавства, найглибший перегляд уявлень про світ, про належне і неналежне, підпорядкування ідеології, яка означає розрив з християнською спадщиною України та Європи - і все це не за дорученням своїх виборців (які і в страшному сні їм цього не наказували), а на вимогу іноземців ..» - пише священнослужитель.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # DIM 13.12.2015, 20:33
Якщо українці почнуть масово відвідувати країни Європи.Ну насмешил. С зарплатой в 100 евро, ща как ломанемся. Для нас Европа скрылась в густом тумане. И надолго.
Цитата
 
 
+4 # грек 13.12.2015, 12:48
кохайте Жінок!!!Чоловік и.
Цитата
 
 
+5 # Nik 12.12.2015, 19:59
Заради ЄС готові терпіти Гомосексуалізм. ..ГАНЬБА. Їдьте собі у європу ,а нам Україна потрібна боз гомиків
Цитата
 
 
+1 # Sergii 12.12.2015, 14:21
ЄС вимагав прийняття цієї поправки лише з однією метою - прибрати підставу для тих, хто під маркою сексуального переслідування просив би притулку в країнах ЄС.
Все інше від лукавого, як і московські попи. У нас церква відокремлена від держави. Коментарі попами Законів України є порушенням Конституції.
Цитата
 
 
+1 # грек 12.12.2015, 07:25
мужеловство в Библиии - большой грех.С моральной точки о.Боголеп - прав на Это всегда в Украине традиционно преследоволось православием.А нужно политикам,артис там,это наверное у них нормально.Но не простым людям.
Цитата
 
 
-5 # ко 11.12.2015, 12:39
Путлерівський піп не хоче, щоб українці отримали право до безвізового в'їзду до ЄС (а прийняття цього закону є однією з умов для цього). Якщо українці почнуть масово відвідувати країни Європи, путлерівська пропаганда "рускаваміра" з усим його мракобєсієм викликатиме в українців лише сміх. Московський паханат - передовий загін ФСБ в Україні, служать линялому кремлівському карлу, а не Богу.
Цитата
 
 
+1 # Олег Т 11.12.2015, 11:29
Ты,русо-поповск ая морда УПЦ МП,не имеешь права критиковать законы Украины,так,как ты лишай (упц мп) кацапский на теле Украины!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити