Чи задоволені жителі Кіровоградщини наданням адміністративних послуг та субсидій?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 744

На Кіровоградщині працівники обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації мережі ЛЖВ, які і стали офіційними виконавцями проекту Європейської комісії «Удосконалення адміністративних послуг медичної та соціальної сфери» дослідили питання: чи задоволені жителі області наданням адміністративних послуг та субсидій? 

Результати роботи експерти презентували 17 грудня, під час зустрічі з представниками установ, які брали участь у дослідженні.

- У загальному фокусі громадського моніторингу було зосереджено увагу на досліджені шести установ – центрів надання адміністративних послуг та управлінь соціального захисту населення міст Кіровограда та Олександрії, а також Кіровоградського району. Цим дослідженням організація почала займатися у вересні, а в грудні ми вже можемо говорити про результати, - відзначив керівник проекту Олександр Александров. - Дослідження дозволило оцінити наскільки споживачі задоволені послугами в цілому, визначити доступність і зручність Центрів надання адмінпослуг та управлінь соцзахисту населення, з'ясувати думку клієнтів про процес і результати наданих послуг, а також дослідити наскільки реально отримати послуги дистанційно.

Було створено регіональні робочі групи з опрацювання рекомендацій оцінки, в які увійшли представники громадськості та місцевих органів влади. Результати дослідження показали, що Центри надання адміністративних послуг отримали вищу оцінку, ніж управління соціального захисту населення. 

У свою чергу, експерти вказали і на шляхи покращення роботи даних установ – створення окремого сайту спеціалізованого під Центри надання адмінпослуг та управлінь соціального захисту населення, запровадження електронної черги, обладнання місць необхідною технікою, удосконалення графіків роботи, залучення психолога для запобігання професійного вигорання персоналу.

- Актуальним є впровадження практики залучення громадських організацій для надання соціальних послуг за рахунок різних форм делегування повноважень органами місцевого самоврядування, зокрема, залучення грантових коштів на розвиток заходів, - відзначив експерт проекту Володимир Бочаров-Туз.

У ЛЖВ планують в подальшому шукати ресурси для покращення послуг у центрі надання адміністративних послуг та управлінь соціального захисту населення, в тому числі залучати донорів.

Зазначимо, що управління соціального захисту населення Кіровської районної у м. Кіровограді ради у 2014 році надійшло вісім тисяч заяв, а вже цього року 27 тисяч. Торік тут працювало 42 спеціалісти, а у 2015 році 37 спеціалістів, вільних вакансій було п’ять. Йдеться у повідомленні прес-служби КОВ ВБО «ВМ ЛЖВ».

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити