На охорону здоров'я, культуру і ЖКГ Кіровограда закладена однакова сума

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 908

Як повідомляла "Гречка" раніше, міськрада Кіровограда затвердила бюджет на 2016 рік.

 

Серед запланованих видатків майже однакова сума запланована на охорону здоров'я, галузь культури і ЖКГ.

Видатки на охорону здоров’я передбачені в сумі 35 мільйонів гривень.

"У зв’язку з реформуванням галузі «Охорона здоров’я» проектом Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» з бюджету міста Кіровограда в 2016 році передбачається фінансування двох центрів первинної медико-санітарної допомоги, амбулаторії загальної практики-сімейної медицини, а також інформаційно-аналітичного центру медичної статистики.

Фінансування зазначених закладів буде здійснюватись за рахунок медичної субвенції, яка визначена додатком №6 проекту Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» для бюджету м. Кіровограда в сумі 35020,3 тис.грн.
На оплату праці з нарахуваннями плануються кошти в сумі 27 667,6 тис.грн. (79,0 % у загальному обсязі).
На оплату праці з нарахуваннями плануються кошти в сумі 27 667,6 тис.грн. (79,0 % у загальному обсязі).
На оплату енергоносіїв передбачаються кошти в сумі 2183,9 тис.грн. (6,2 % у загальному обсязі).
Також, в 2016 році планується направити 1224,4 тис.грн на трансферти населенню (пенсії та пільгові рецепти), що на 29,7 % більше планових призначень поточного року." - йде мова у пояснювальній записці до бюджету.

Видатки на культуру і мистецтво складуть 32 мільйони грн..

На оплату праці з нарахуваннями плануються кошти в сумі 27408,0 тис.грн. на утримання 586,25 одиниць штатної чисельності (85,5% у загальному обсязі на галузь), на оплату енергоносіїв – 1958,0 тис.грн.
Також заплановані видатки на проведення культурно-масових заходів – 510,7 тис.грн.
По спеціальному фонду (за рахунок надходження коштів від батьківської плати) на оплату праці заплановано 817,8 тис.грн. (34 штатні одиниці).

Видатки на житлово-комунальне господарство складуть 41 мільйон гривень.

Зазначені кошти витратять на благоустрій міста та фінансову підтримку підприємствам житлово-комунального господарства плануються видатки у сумі 6 860,0 тис.грн, у тому числі КП «Аварійно-диспетчерська служба Кіровоградської міської ради» на відшкодування витрат по ліквідації аварійних ситуацій у житловому фонді – 4 028,0 тис.грн та комунальним підприємствам на погашення заборгованості з податків і зборів минулих років – 2 832,0 тис.грн.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити