У Кіровограді затвердили програму протидії тероризму на 2016 рік

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 861

Депутати Кіровоградської міськради затвердили міську програму протидії тероризму у 2016 році.

За проголосувало 35 депутатів.

Метою Програми є визначення превентивних заходів, спрямованих на посилення захисту життя і здоров’я людей, громадської безпеки, охорони особливо важливих об'єктів та недопущення проявів тероризму, адже на території міста розташовано чимало об’єктів транспортної інфраструктури, життєзабезпечення, підвищеної та потенційної небезпеки, а також місць з масовим перебуванням, які є найбільш терористично уразливими.

У рамках програми буде створений штаб протидії тероризму.

Фінансування заходів, визначених Програмою, проводиться за рахунок коштів державного, обласного, місцевих бюджетів, власників об’єктів можливих терористичних посягань та інших джерел не заборонених законодавством.
Головним розпорядником коштів за Програмою є Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради, а відповідальним виконавцем заходів Програми - Управління Служби безпеки України у Кіровоградській області.

У результаті виконання Програми обіцяють забезпечити:

- укомплектування необхідною комп’ютерною та оргтехнікою ситуативної кімнати Антитерористичного центру при Управлінні Служби безпеки України у Кіровоградській області з метою подальшої реалізації концепції «Безпечне місто» та «Безпечна область»;
- своєчасне виявлення та усунення причин і умов, що сприяють вчиненню терористичних актів на території міста;
- покращення взаємодії регіональної координаційної групи Антитерористичного центру з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування та адміністрацією об’єктів ймовірних терористичних посягань, всебічне задіяння в антитерористичних заходах можливостей підприємств, установ і організацій;
- подальше вдосконалення інформаційної взаємодії, міжвідомчої професійної підготовки особового складу, більш якісне матеріально-технічне забезпечення сил і засобів регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом, підвищення їх готовності до можливого проведення антитерористичних операцій на території міста.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити