Мітинг щодо перейменування Кіровограда закінчився (ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 4448

У Кіровограді закінчився мітинг прихильників Єлисаветграда.

 

Наприкінці мітингу перед усіма присутніми на площі перед міськрадою виступив міський голова Кіровограда Андрій Райкович. Він заявив про те, що питання назви міста має вирішуватись у правовому полі, можливо на місцевому референдумі. Райкович пообіцяв особисто відстоювати інтереси громади і довести її думку до депутатів Верховної ради.

Наразі мітинг закінчився. Під стінами міськради залишалися кілька сот прихильників та противників Єлисаветграда. Вони скандували різні гасла та співають колядки.

Нагадаємо, під час мітингу щодо перейменування було зламано кілька мікрофонів. Одному з мітингувальників стало зле - йому викликали швидку.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+2 # Hendalw 28.12.2015, 12:39
Цитую 606:
особисто Вам не рекомендую брати до уваги інформацію з "жовчних" сайтів,- Вам це шкодить.

не потрібно в иакий час недооцінювати донбаських сепаратистів. Адепти "Новоросії" відкрито висловлюють підтримку "Єлісавєтграду" .
Цитата
 
 
-3 # 606 28.12.2015, 11:11
Цитую Hendalw:
[Є лише прагматичні міркування про мирне майбутнє міста. На сепаратистьских сайтах дико радіють, что так багато у нас "єлісавєтинців"! я не хочу, шоб наш город став ядром "степової Новороссії". Я хочу, щоб був Інгульськ!

3араз в тренді радикалізм. В піку цим поглядам (іронізую!) пропоную Вам йти далі,- відмовтесь не тільки від неблагозвучного для Вас імені, але й забудьте чи зруйнуйте матеріальні, духовні та культурні цінності, які були створені за часів, коли місто носило непрагматичну на Ваш погляд назву, а інакше все це буде нагадувати людям з хворобливими вадами про причетність нашого міста до певних історичних подій! Я за історичну справедливість і проти "до основанья а затем..." Сподіваюсь на скоріше повернення в наше життя людини творця, освіченої, духовно дужої.
P.S.: особисто Вам не рекомендую брати до уваги інформацію з "жовчних" сайтів,- Вам це шкодить.
Цитата
 
 
+2 # Hendalw 28.12.2015, 09:52
Цитую 606:
а не виставляти на всесвітнє посміховисько свою ненависть до минулого та історії.

не має ненавитсті. Є лише прагматичні міркування про мирне майбутнє міста. На сепаратистьских сайтах дико радіють, что так багато у нас "єлісавєтинців" ! я не хочу, шоб наш город став ядром "степової Новороссії". Я хочу, щоб був Інгульськ!
Цитата
 
 
+4 # Іван 28.12.2015, 08:19
...засмерділо "руССьким міром", треба провітрити...
Цитата
 
 
-4 # 606 28.12.2015, 00:39
Всім патріотам і активістам, які палко ненавидять минуле своєї країни, пропоную СТВОРИТИ чи ПОБУДУВАТИ щось гідне, чим будуть пишатись їх нащадки, та назвати свої творіння своїми іменами та назвами, які їм до вподоби! А минуле, яке будували наші прадіди залишити тим гідним нащадкам, які здатні берегти не тільки світлу память про них, яле й далі розбудовувати і звеличувати свою державу, а не виставляти на всесвітнє посміховисько свою ненависть до минулого та історії.
Цитата
 
 
+7 # Hendalw 28.12.2015, 00:18
Цитую Кіровоградка:
А хто хоче буди жабокряком, то нехай в своєму паспорті переіменується, та й пишається цим потім.

по моєму, "перевертєте" якраз ви. Чомусь назвою "Бердянськ" ніхто не гидує. Хоча річка Берда, від якої вона походить, набагато менша за інгул!
Цитата
 
 
+6 # Hendalw 27.12.2015, 23:02
Цитую Патріот:
"кріпаків" з Гідросили та Червоної Зірки??? Навіть в вихідний день людям не дають відпочити!!!


ти абсолютно правий щодо цих заводів! тіки от багато з них "ідейні" на жаль.
Цитата
 
 
0 # Кіровоградка 27.12.2015, 21:38
Не перевертайте все з ніг на голову! Я впевнена, що жабокряками нас хочуть зробити ті, хто сам не планує жити в цьому місті, бо не можна добровільно ТАК найменуватися! У цьго міста була справжня назва, і варто повернути саме її. А хто хоче буди жабокряком, то нехай в своєму паспорті переіменується, та й пишається цим потім.
Цитата
 
 
0 # Hendalw 27.12.2015, 17:54
Інгульськ це хороша нейтральна назва, похідна від географічного об'єкта. Цього не хочуть розуміти "єлісавєтофіли" . Подивіться на цих нещасних людей, у яких тоска по СРСР перемішалася із православієм - стільки в них отого гидкого пасеїзму, туги за тим, що вже не повернеться!
Цитата
 
 
0 # Alex 28.12.2015, 15:46
Придумывание новых названий.Это не восстановление объективного факта истории,а фантазии на поле оценочных суждений,которы е только субъективны,не общезначимы.Зна чит,наименовани е города, принятое на основе оценочных суждений ,не может быть стабильным,то есть не сможет выполнять функции топонима.Это избирательный подход к историческому прошлому,когда невыгодные из-за конъюнктурных соображений,пер иоды истории,как кто-то выразился,"ампу тируются".Но как можно любить родину,город наполовину?
Цитата
 
 
+3 # Патріот 27.12.2015, 17:13
А чому замовчують, що крім пенсіонерів знову нагнали на мітинг "кріпаків" з Гідросили та Червоної Зірки??? Навіть в вихідний день людям не дають відпочити!!! Ось де сепаратизм в повному розумінні цього слова!!!
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити