Через борги перед ОКВП "Дніпро-Кіровоград" можна позбутися майна чи не виїхати за кордон

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 971

Основне джерело грошових надходжень ОКВП «Дніпро-Кіровоград» – це своєчасна та повна оплата абонентами спожитих послуг.
На сьогоднішній день юридичною службою ОКВП «Дніпро-Кіровоград» проводиться низка заходів, що направлені на примусове стягнення заборгованості шляхом направлення до районних судів міста заяв про видачу судових наказів та позовних заяв про стягнення заборгованості з централізованого водопостачання та водовідведення, з покладенням на споживачів-боржників судових витрат.

З 1 вересня цього року судовий збір збільшився в 5 разів. Наприклад, у разі несплати заборгованості розміром 2 тис. грн. та звернення підприємством до суду, загальна сума примусового стягнення з урахуванням додаткових витрат дорівнюватиме 4 470,49 грн. (судовий збір за звернення до суду – 1 218 грн, інфляційне збільшення боргу за період з 01.01.2015р. по теперішній час – 790,52 грн., 3% річних за період прострочення оплати з 01.01.2015р. по теперішній час – 55,56 грн. Та витрати виконавчого збору у розмірі 10% від суми стягнення – 406,41 грн). Йдеться у повідомленні на сайті ОКВП "Дніпро-Кіровоград".

Після отримання підприємством судових наказів та виконавчих листів, вони потрапляють до державної виконавчої служби, яка, в свою чергу, спільно із юридичною службою ОКВП «Дніпро-Кіровоград» проводить низку заходів щодо стягнення заборгованості з боржника, а саме:

1. Звернення стягнення на заробітну плату (заробіток), доходи, пенсію, стипендію боржника.

2. Спільні рейди з відділами державної виконавчої служби міста та області, що направленні на складення відповідних протоколів та арешт майна неплатників.

3. Арешт транспортних засобів боржників.

Камери спостереження самостійно визначають номер автомобіля, який є власністю боржника, та надсилають відповідний сигнал на пульт. Працівник ДАІ зобов’язаний зупинити цей транспортний засіб, скласти відповідний протокол та направити автомобіль на штрафмайданчик. Тому боржникам, які мають намір здійснити подорож за межі міста на своєму транспортному засобі, потрібно перевірити стан рахунку та погасити наявну заборгованість за водопостачання та водовідведення перед ОКВП «Дніпро-Кіровоград», оскільки ваша неуважність або безвідповідальність може зіпсувати подорож.

4. Накладення арешту на нерухоме майно боржника та подальше виселення та реалізація такого майна.
5. Заборона виїзду за кордон.

Діючим законодавством передбачена норма, при якій суд своєю постановою забороняє боржнику виїзд за кордон до моменту врегулювання питання щодо сплати ним заборгованості за спожиті послуги водопостачання та водовідведення. Тому, якщо ви плануєте закордонну подорож і маєте заборгованість за спожиті послуги, негайно її погасіть та перевірте, чи не виносилась така постанова судом, у юридичній службі ОКВП «Дніпро-Кіровоград».

ОКВП «Дніпро-Кіровоград» повідомляє, що в літній період спеціалізована бригада підприємства в рази підвищує кількість відключень систем водопостачання боржників - мешканців приватного сектору.

Однак, споживач може уникнути зазначеного вище (звернення до суду/відключень пристроєм дистанційного відключення «Крот» та відключення систем водопостачання мешканців приватного сектору), вчасно звернувшись до абонентних відділів служби збуту підприємства для укладання договору реструктуризації заборгованості.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити