Суспільство

У Кіровограді шукають помічників для організації «Снігової битви»

. 2211

У Кіровограді відбудеться «Снігова битва». Проект "Snow Wave" від кіровоградського екстрим-клубу «EKVITAS» цієї зими буде реалізовано в січні, як випаде багато снігу. Місце проведення – Козачий острів (парк Пушкіна). Конкретну дату організатори обіцяють повідомити заздалегідь.

- Ми хочемо створити активне середовище для популяризації активного способу життя серед молоді Кіровограда, просувати екстирим-культуру взимку, - розповідає керівник проекту "Snow Wave" Вадим Хрипливий. – Оскільки проект організовують ентузіасти, нам потрібні волонтери, які б допомогли з його реалізацією. Проект немає жодної прив’язки до жодного політика.

На учасників "битви" очікують незабутні конкурси – гра у сніжки між командами, перегони на санчатах, малюнок на снігу, краща снігова баба та багато інших. Організатори переконують,  що насичена програма допоможе не замерзнути, а той, кому таки стане холодно зможете зігрітися смачним чаєм та печивом.

"Від участі в проекті "Snow Wave" ви на кілька хвилин відчуєте себе, як у щасливому дитинстві, та отримаєте неймовірні емоції", - обіцяють організатори.

Допомогти коштами в реалізації проекту можна за реквізитами:

Приват Банк 5168 7423 4925 6531 Хрипливий Вадим Сергійович.

Детальніше про проект можна дізнатися у групі «В контакте» за посилання: vk.com/event110605809.

Волонтери можуть звертатися за посиланням vk.com/monsterk1ller або за телефонами: 095-02-03-820; 097-37-55-147 (Вадим Хрипливий).

Поширюйте

Коментуйте


Реклама