файно

Суспільство

Агрофірма з Кіровоградщини стверджує, що її обкрадають за шахрайською схемою

. 12860

До «Гречки» звернулись читачі, які розповідають, що в ці хвилини, на компанії «Південна», в Кіровоградській області (Бобринецький район, с. Червона Долина, Вітязівське шосе, 1) крадуть зерно з елеватора 50 озброєних людей. У їх розпорядженні вантажні автомобілі та трактори з причепами. У них є постанова виконавчої служби, проте все це результат шахрайства, вважають представники арофірми.
«Як з'ясувалося це схема і ми не перше підприємство. Сільгоспкомпанії зберігають власну продукцію на своїх токах і власних невеликих елеваторних господарствам розташованих в полях. Фізична особа подає позов до суду згідно, з яким сільськогосподарська компанія закупила в компанії А матеріальних ресурсів на суму 22 млн., а ця фізична особа нібито поручилася за цю компанію. І просить суд на підставі того, що сільськогосподарська компанія не розрахувалася накласти арешт на продукцію сх компанії, і передати цю продукцію компанії А на зберігання.
Позов подається 28 грудня. 29 грудня суд виносить рішення не просто арешт накласти і вивезти на нейтральні елеватор, а передати якийсь незрозумілої компанії продукцію.
4 січня в 16.00 на території складів компанії «Південня» перебувають виконавець, 50 озброєних осіб у масках і маса КАМАЗів і тракторів для навантаження продукції.
В охорони вилучаються телефони і починається навантаження, про яке компанія дізнається випадково, дзвонять постійні перевізники живуть в селі через, яке рухалися КАМАЗи і цікавляться чому вантажать продукцію, а їх не залучили.
На дзвінки керівництва компанії виконавець відповідає, що по телефону нічого пояснювати не буде. Нехай приїжджають. А їхати потрібно не менше години. За цей час погрузка йде активно. І продукція відвозиться в невідомому напрямку і безслідно. Всі, хто приїхали на територію не пускають, у тому числі і міліцію, посилаючись на виконавче провадження.
По факту ж компанія «Південна» жодної фізособи, ні компанії А ніколи не бачила і не знає про їх існування. Як і про позов і відкритому виконавчому провадженні. Але за ніч з території можна вивезти всю продукцію і потім навіть якщо з'ясується, що немає боргу, продукції на 22 млн. теж вже немає, як і компанії і людини, яка все цей затіяла. Ні до судді, ні до виконавця нічого не застосовується. Всі вмили руки.» - стверджують у листі.

"Гречка" спробує розібратися в ситуації на місці подій.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама