Звільнені у запас військовослужбовці можуть пройти курси перекваліфікації у Кіровограді

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1305

На базі Кіровоградської льотної академії НАУ, звільнені у запас військовослужбовці, мають змогу пройти безкоштовні курси перепідготовки за напрямками ІТ-технологій та менеджменту підприємницької діяльності.

 

Основу проекту "Перепідготовка та соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні" складає професійна перепідготовка цільової групи на спеціальності, які користуються попитом на ринку праці.

- Такий проект діє по всій Україні вже більше десяти років, а на Кіровоградщині – два. Його метою є перекваліфікація звільнених у запас військовослужбовців, - каже заступник президента клубу «Українсько-норвезького партнерства» Ольга Кушнір.

На Кіровоградщині виконавцями проекту є Кіровоградська льотна академія НАУ і норвезький Університет Нурланд.

- У цьому році, звільнені у запас військовослужбовці, вивчатимуть ІТ-технології та менеджмент підприємницької діяльності, що надасть їм переваги після освоєння курсів швидше створити власний бізнес, - говорить Ольга Кушнір. - Після проходження курсів випускники отримають свідоцтво про професійну перепідготовку державного зразка від льотної академії, загальний сертифікат університету Нурланд та льотної академії і загальний диплом Міністерства закордонних справ і Міністерства оборони Норвегії.

Проект фінансується Міністерством закордонних справ Норвегії за участю українських партнерів. Основним критерієм його якості є покращення умов життя військових. Проект здійснюється на підставі Договору, укладеного між університетом Нурланд (Норвегія) та Міжнародним благодійним фондом «Міжнародний фонд соціальної адаптації» (Україна).

- Наше завдання полягає втому, аби підвищити рівень конкурентоспроможності військовослужбовців, надати їм психологічну реабілітацію, сприяти у подальшому працевлаштуванні чи відкритті свого бізнесу, - говорить Ольга Кушнір. – У цьому році буде набрано групу із 25 чоловік, якщо ж бажаючих буде більше – створюватиметься ще одна. Навчати учасників курсів будуть безпосередньо викладачі із України та Норвегії.

Термін проходження курсів становить 3 місяці на вечірній формі навчання.

Учасником проекту може стати військовослужбовець Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Державної спеціальної служби транспорту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, який має вислугу не менше 10 років і звільнений в запас протягом 7 років, що передують році участі в проекті. Також учасниками проекту можуть бути військовослужбовці, які підлягають звільненню у поточному році. Участь в проекті можуть приймати і дорослі члени сімей вищезазначених категорій військовослужбовців.

Заяву від кандидатів на участь в проекті можна подати за телефоном: (050) 457-11-19 чи звернутися у консультаційний пункт головного корпусу КЛА НАУ.

 

Альона Смілянець

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
0 # Елена111 14.01.2016, 09:45
А для переселенцев есть такая возможность ?
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити