Суспільство

На сесії Кіровоградської міськради знову говорили про перейменування міста

. 2583

Сесія Кіровоградської міськради розпочалась із зачитання резолюції мітингу від 27 грудня(проти назви Інгульськ).

Зачитала вимоги мітингарів керівник ГО "Воля" Еліна Мороко.

Мітингарі вважають неприйнятним перейменування міста в Інгульськ та просять або не перейменовувати  так місто, або  й взагалі - відкласти перейменування.

Пізніше на сесії виступила викладач-філолог КДПУ ім. В.Винниченка Ольга Кирилюк, яка намагалась переконати депутатів у протилежному - перейменовувати варто і саме в Інгульськ.

Олег Кукуленко, представник ГО "Бойове братство", запропонував шукати третю, компромісну назву:

- Вам не подобається Інгульськ? Нам теж, але нам і не подобається Єлисаветград. Я вже бачу як цьому рішенню будуть хлопати в долоні в Росії. Ви можете уявити як на перейменування міста у Єлисаветград відреагують на передовій? Сьогодні на мітингу було багато чоловіків. Чому вони не пройшли через військкомат? Виключіть назву Інгульськ, Єлисаветград і шукайте компромісну назву.

Громадський діяч Дмитро Сінченко  у виступі нагадав, що міська рада передала Верховній Раді сім варіантів назв, а Комітет обрав одну, як це передбачено законодавством, і будь-яке рішення Ради варто прийняти.

Виступив на сесії і професор Києво-Могилянської академії Володимир Панченко, який також виступив категорично проти назви Єлисаветград.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама