Суспільство

Дикі тварини Кіровоградщини потребують допомоги

. 7419

Громадська організація «е-Екологія» та Кіровоградська обласна організація УТМР звертаються до жителів Кіровоградсткої області із проханням про допомогу у зв’язку із складними метеоумовами для диких тварин та живої природи в регіоні.

Наразі, ситуація продовжує ускладнюватись через погодні умови, які мали місце з початку 2016 року. Значний сніговий покрив обмежує доступ до кормів тварин та ускладнив їх пересування у пошуках їжі. Для полегшення існування тварин, єгері спільно з активістами ГО «е-Екологія» годують, розвозять і викладають різні корми в мисливських угіддях. Йдеться у повідомленні на сайті ГО "е-Екологія".

Ці заходи є надзвичайно важливими, адже окремі види мисливських тварин, наприклад кабани, олені, козулі, у складних погодних умовах можуть існувати тривалий час лише за умови їх зимової підгодівлі.

Крім того, хоча користувачами мисливських угідь заздалегідь і були заготовлені кормові бази, все одно існує нагальна потреба в фінансових ресурсах на закупівлю паливно-мастильних матеріалів (для постійного виїзду техніки громадського природоохоронного активу «е-Екології» в мисливські угіддя), поповненні кормових запасів (для їх постійного поновлення в годівницях), забезпеченні єгерського складу транспортними засобами підвищеної прохідності, а саме снігоходами або тракторною технікою, а головне – потрібна допомога небайдужих мешканців з віддалених куточків Кіровоградської області у інформуванні про стан зимівлі тварин.

Всі, хто має можливість та бажання допомагати можете зробити це дуже просто, зв’язавшись із природоохоронним активом ГО «е-Екологія» за телефоном гарячої лінії у Кіровоградському регіоні (0522) 27-37-08, або (066) 013-23-43 природоохоронної організації е-Екологія.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама