Які документи необхідно оформити, аби перевозити небезпечні вантажі

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2260

Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області інфомцє, які документидля водія та транспортного засобу потрібно отримати, аби мати змогу законо перевозити небезечні вантажі.

 

Що потрібно для отримання ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі?
Для складання іспитів, одержання ДОПНВ-свідоцтв про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі та свідоцтв про спеціальну підготовку в РСЦ МВС в Кіровоградській області подаються такі документи:
1. Заява;
2. Свідоцтво про закінчення спеціального навчання;
3. Екзаменаційна картка;
4. Копія посвідчення водія;
5. Копія медичної довідки встановленого зразка ( форма № 083/0 відповідно до вимог спільного наказу Міністерства охорони здоров’я України та Міністерства внутрішніх справ України від 05.06.2000 № 124/345 (z 0435-00) «Про затвердження Положення про медичний огляд кандидатів у водії та водіїв транспортних засобів», зареєстрованого в Мін’юсті 18.07.2000 за №435/4656);
6. Копія паспорта або документа, що засвідчує їх особу;
7. Копія трудової книжки, у разі водіїв, направлених на спеціальне навчання юридичними особами, - подання суб ’єкта перевезення небезпечних вантажів про направлення на спеціальне навчання;
8. Копія ДОПНВ-свідоцтва (у разі перепідготовки);
9. Документ, що підтверджує сплату коштів за надання послуг ( відповідно до вимог спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України від 05.10.2007 № 369/1105/336 (z235-07) «Про затвердження розмірів плати за надання послуг органами і підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Порядку їх справляння», зареєстрованого в Мін’юсті 31.10.2007 за № 1235/14502).
До іспитів допускаються водії тільки при наявності паспорта або документа, що засвідчує їх особу.


Що потрібно для отримання свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів?
Для отримання свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів потрібно надати такі документи:
• Заява на директора регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області;
• Копія ДОПНВ-свідоцтва про підготовку водіїв транспортних засобів, що перевозять небезпечні вантажі;
• Копія свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів;
• На кожний транспортний засіб додатково:
o Копія свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу;
o Копія протоколу перевірки технічного стану транспортного засобу, виданого суб’єктом проведення обов’язкового технічного контролю транспортних засобів;
o Копія поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів;
o Квитанція про сплату за бланк свідоцтва та послугу з оформлення свідоцтва про допуск транспортних засобів до перевезення небезпечних вантажів.

Що потрібно для отримання свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів?
Для складання іспитів, одержання свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів в РСЦ МВС в Кіровоградській області подаються такі документи:
1. Заява;
2. Свідоцтво про закінчення спеціального навчання;
3. Екзаменаційна картка;
4. Копія диплома про вищу освіту;
5. Копія паспорта або документа, що засвідчує їх особу;
6. Копія свідоцтва про підготовку уповноваженого з питань безпеки перевезень небезпечних вантажів (у разі перепідготовки);
7. Документ, що підтверджує сплату коштів за надання послуг ( відповідно до вимог спільного наказу Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства фінансів України та Міністерства економіки України від 05.10.2007 № 369/1105/336 (z235-07) «Про затвердження розмірів плати за надання послуг органами і підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Порядку їх справляння», зареєстрованого в Мін’юсті 31.10.2007 за № 1235/14502).
До іспитів допускаються водії тільки при наявності паспорта або документа, що засвідчує їх особу.

Всі документи надаються до Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області за адресою: м. Кіровоград, вул.. Панфіловців, 22.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити