Кіровоградська облдержадміністрація оголосила про конкурсний відбір інвестиційних програм регіонального розвитку

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1276

Кіровоградська обласна державна адміністрація оголошує конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку у 2017 році.

У конкурсному відборі можуть брати участь підготовлені в установленому законодавством порядку місцевими і центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування (далі - заявники) інвестиційні програми і проекти.

Про це йде мова на сайті Кіровоградської ОДА.

Для участі у відборі заявники до 15 березня 2016 року подають обласній комісії документи (відповідно до наказу Мінрегіону України від 24 квітня 2015 року №80), а саме:

- супровідний лист з переліком інвестиційних програм і проектів за формою;

- форму інвестиційної програми і проекту регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;

- форму технічного завдання на інвестиційну програму і проект регіонального розвитку, що може реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку;

- також документи за переліком, які подаються для участі у конкурсному відборі інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку.

Разом з вищезазначеними документами заявники подають і гарантійні листи органів місцевого самоврядування про співфінансування (на рівні 10 відсотків) з місцевого бюджету поданих інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку у 2017 році.

Усі документи підписуються заявником та подаються в трьох примірниках у паперовій формі.

Одночасно, заявники до 15 березня 2016 року розміщують інвестиційні програми і проекти у електронній формі на відповідній сторінці офіційного веб-сайту Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України. (htpp://dfrr.minregion.gov.ua).

Адреса прийому документів: м. Кіровоград, вул. Дворцова, 32, каб. 401, Управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури обласної державної адміністрації.

Телефон для довідок: (0522) 24-66-77.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити