Суспільство

На мера Кіровограда подали до суду(ФОТО)

. 4928

Позов до суду щодо проведення громадських слухань по перейменуванню Кіровограда подав громадський діяч Дмитро Сінченко. Про це активіст написав на своїй сторінці у Фейсбук.


«Міський голова знову вирішив замість виконання своїх прямих обов’язків, втручатись у повноваження Верховної Ради. Окрім скликання громадських слухань з питань, що не стосуються повноважень міської ради, тобто, всупереч Статуту міста, за моєю інформацією, на 11 березня планується скликання позачергового засідання сесії міськради. На ньому з порушенням ЗУ "Про доступ до публічної інформації" планується прийнятизвернення до ВРУ з приводу перейменування Кіровограда, - пише Сінченко. - Я вирішив діяти на випередження і подав позов щодо незаконності скликання громадських слухань. Андрій Райкович - не ганьбіться, не баламутьте народ і скасуйте т.зв. «громадські слухання»».

Дмитро Сінченко прокоментував «Гречці» ситуацію з громадським слуханням:

"Це звичайна технологія. Зрозуміло, що жодної юридичної сили рішення слухань не мають, але вони несуть політичне навантаження, - говорить Сінченко. -  Слухання відповідним чином будуть зрежесовані. За їх результатами буде прийнято один з варіантів назви Єлісаветграду. Потім ці результати затвердить Кіровоградська міська рада і подасть до Верховної Ради України як компромісну назву та думку більшості кіровоградців. Не дивлячись на те, що це не відповідає дійсності".

На думку активіста,пропозицію щодо «нової» назви Єлісаветграда внесуть на розгляд народних обранців з голосу представники партії влади. Назвав Сінченко і прізвища режисерів «громадських слухань»: "У на є лоббі від бізнесу та політики. Зокрема, Штутман, Бахмач, Райкович. Депутат Верховної ради – Яриніч"

Ймовірно, на громадських слуханнях не йтиметься про пошук компромісу: "Якби була спроба відшукати компромісне рішення, на слухання запросили б авторів п’яти неконфліктних варіантів назв міста, відмовились би від Єлісаветграда та Інгульська. Однак цього не відбувається» - зазначив автор позову до міського голови.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама