Середня зарплата на Кіровоградщині на 20 відсотків нижча загальноукраїнської

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 766

За 2015р. розмір середньомісячної номінальної заробітної плати штатних працівників підприємств, установ, організацій Кіровоградської області із кількістю найманих працівників 10 і більше осіб становив 3282 грн., що на 17,7% вище ніж за 2014 рік.

Про це повідомляє управління статистики.

Рівень заробітної плати в області становив 78,2% середнього рівня
в Україні.
Найвищий рівень оплати праці спостерігався у працівників транспорту, складського господарства, фінансової та страхової діяльності, добувної промисловості і розробленні кар’єрів, де заробітна плата працівників перевищила середній показник по області в 1,4–1,6 раза.
Значно нижчою залишається заробітна плата працівників у сферах тимчасового розміщування й організації харчування, поштової та кур’єрської діяльності, операцій з нерухомим майном, творчості, мистецтва та розваг, адміністративного та допоміжного обслуговування, функціювання бібліотек, архівів, музеїв та інших закладів культури, оптовій та роздрібній торгівлі, ремонті автотранспортних засобів і мотоциклів, охороні здоров’я, освіті, будівництві, сільському господарстві, сферах інформацій та телекомунікацій, наукових досліджень та розробок. Співвідношення рівня оплати праці в зазначених видах діяльності до середнього по області становило
55 – 97,7%.
У 2015р. порівняно з 2014р. спостерігалося зменшення реальної заробітної плати найманих працівників на 21,2% (у 2014р. порівняно з 2013р. – на 5,2%).

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити