Що потрібно для замовлення індивідуального номерного знаку?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 572

Індивідуальні номерні знаки закріплюють за транспортним засобом, як додаткові до державних номерних знаків встановленого зразку. Напис на індивідуальному номерному знаку власник обирає сам, але за певними вимогами. А саме, номерний знак може містити від трьох до восьми символів, не містити нецензурні та дискримінаційні написи, назви державних служб та імітувати державні номерні знаки, а також повторюватися в одному регіоні.
Для замовлення індивідуального номерного знаку потрібно надати такі документи:
• заяву;
• копія паспорта або документа, що засвідчує їх особу;
• довіреність, оформлену в установленому порядку (за відсутності власника транспортного засобу);
• свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу або його копію;
• установчі або статутні документи юридичної особи чи їх копії (за потреби);
• документ, що засвідчує державну реєстрацію символіки або логотипу юридичної особи (у разі нанесення логотипу або символіки на індивідуальний номерний знак), або його копію;
• копію посвідчення члена громадської організації (за потреби).
Макет індивідуального номерного знаку розробляється, погоджується із замовником та затверджується посадовою особою Головного сервісного центру МВС. Вартість комплекту індивідуальних номерних знаків визначається згідно з чинним законодавством. Термін виготовлення установлюється до одного місяця з моменту надходження оплати. Після реєстрації індивідуальних номерних знаків, власник транспортного засобу повинен звернутися до територіального сервісного центру МВС для перереєстрації транспортного засобу у зв’язку із закріпленням індивідуального номерного знаку.
Всі документи надаються до Головного сервісного центру МВС за адресою: м. Київ, вул. Лук`янівська, 62.
Прес-служба Регіонального сервісного центру МВС в Кіровоградській області

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити