Виконавчий комітет Світловодської міської ради проводить конкурс на заміщення вакантних посад

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 905

Виконавчий комітет Світловодської міської ради, м. Світловодськ, вул. Леніна,14, телефон-27559, оголошує конкурс на заміщення вакантних посад. Про це повідомляє «Світловодськ».

 

1. Начальника організаційного відділу апарату виконавчого комітету Світловодської міської ради. Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища педагогічна освіта, за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на керівних посадах не менше 3-х років, або стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4-х років, володіння державною мовою, вміння працювати на комп’ютері.

2. Начальника управління житлово – комунального господарства виконавчого комітету Світловодської міської ради.
Вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта професійного спрямування за освітньо – кваліфікаційним рівнем спеціаліста, магістра. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або при необхідності (виходячи із виконання виконавчим органом основних завдань та функцій) стаж роботи за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.

До заяви додаються документи: Заповнена особова картка ( форма П2-ДС ) з відповідними додатками; копії засвідчених документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; декларація про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою передбаченою Законом України „Про засади запобігання і протидії корупції”, копії паспорта ( військового квитка за наявності); дві фотокартки розміром 4*6 см.

Кандидати можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо). Під час проведення конкурсу кандидати складають іспит та проходять співбесіду. Документи на участь у конкурсі подаються до конкурсної комісії кім.№12 протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу, а саме – 18.02.2015 року.
Докладніше ознайомитись із інформацією щодо: основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліком питань іспиту можливо в кабінетах № 12 та №17 приміщення міськвиконкому (м. Світловодськ вул. Леніна, 14).
Про дату проведення конкурсу кандидатів буде повідомлено додатково.
Контактний телефон: 2-43-32, №2-15-23.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити