Аграріям пропонують програмне забезпечення щодо екологічної інформації

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 698

Громадська організація е-Екологія пропонує аграріям Кіровоградщни скористатись безкоштовними електронними сервісами для соціально відповідальних представників бізнесу.


Таким чином можна буде забезпечити безперешкодний доступу до екологічної інформації та продуктів, які є загальнообов’язковою умовою для законності ведення підприємницької діяльності, в частині відповідності такої діяльності вимогам чинного природоохоронного законодавства.

Наприклад, статтею 7 Закону України "Про страхування" визначено перелік видів обов`язкового страхування, серед яких з поміж іншого, є певні види страхування, що віднесено до обов`язкового «екологічного страхування». Слід зазначити, що за відсутність подібного договору страхування у підприємця, державними контролюючими органами можуть накладатись різного характеру санкції.

З метою убезпечення представників соціально відповідального бізнесу від подібних негативних наслідків, спеціалісти у сфері ІТ технологій і страхування е-Екології, розробили абсолютно безкоштовний для використання, електронний (інтернет) інструмент «Обов’язкове екострахування», за допомогою якого, при наявності доступу до мережі інтернет, можна швидко і зручно укласти договір обов’язкового страхування із максимальними знижками на страхові продукти в онлайн режимі. Згаданий сервіс, на сьогодні, є доступним за інтернет-адресою: www.ecoukraine.org/ecoins

Крім того, на порталі ГО е-Екологія, створено повноцінний, безкоштовний у використанні, електронний інструментарій (інтернет сервіси – далі іС) професійного еколога підприємства, а саме:
• іС Ідентифікатор законності перевірки – сервіс за допомогою якого запитувач має можливість визначити чи є в органу контролю достатні підстави для проведення перевірки його підприємства, установи чи організації, а після визначення достатності підстав для проведення перевірки він може підготувати і роздрукувати готовий проект відповіді на повідомлення про проведення перевірки на офіційному бланку власного підприємства;
• іС е-Аудит – сервіс за допомогою якого запитувач може самостійно провести оцінку власного підприємства та дізнатись які саме документи дозвільного характеру (дозвіл, ліцензія, тощо) і на підставі яких нормативно-правових актів йому потрібно отримати. Крім того, є можливість роздрукувати результат проведеного розрахунку для власних потреб;
• ПЗ Перевірки з ОНПС v.3.08 – програмне забезпечення, спеціально розроблене активом ГО е-Екологія, для зручного пошуку підприємств, установ, організацій у планах перевірок екологічних контролюючих органів (завантажується безкоштовно);
• а також інші безкоштовні іС, за допомогою яких Ви зможете абсолютно безкоштовно розмістити власні інвестиційні пропозиції, що спрямовані на розвиток зеленої економіки за принципами бережливого ставлення до природи, оголошення про власну екологічно чисту продукцію, а також оперативно і самостійно замовити розробку нормативної природоохоронної документації в режимі онлайн для власного підприємства.

Зауважимо, що згадані розробки є абсолютно безкоштовними та вже рекомендовані для використання Українським союзом промисловців і підприємців, як такі - що можуть бути дуже зручними для підприємців і дозволяють убезпечити їх бізнес негативних наслідків у вигляді неумисного нанесення шкоди довкіллю та послідуючих державницьких санкцій.

 

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити