Суспільство

ВАТ "Кіровоградський кар'єр" позбавили права на діяльність

. 8166

Завдяки послідовній та принциповій позиції прокуратури Кіровоградщини проблема діяльності ВАТ «Кіровоградський кар’єр» вирішена – підприємству анульовано спеціальний дозвіл на користування надрами.

 

 Таке рішення  ухвалила Державна служба геології та надр України за результатами розгляду подання прокуратури Кіровоградської області. Наразі  відкрите акціонерне товариство «Кіровоградський кар’єр» позбавлено  спеціального дозволу на користування надрами,  на основі якого підприємство власне і здійснювало свою діяльність.

Окрім того прокуратурою встановлено, що  ВАТ «Кіровоградський кар’єр» не сплатило орендної плати  за користування трьома земельними ділянками загальною площею понад 80 га. З метою відновлення законності прокурором заявлено відповідні позови до суду про розірвання договорів оренди землі, розгляд яких триває.

Нагадаємо, що у вересні минулого року до прокуратури звернулися мешканці  селища Соколівське, з проханням перевірити законність будівництва та дотримання норм природоохоронного законодавства під час реконструкції та експлуатації дробарно-сортувального комплексу ВАТ «Кіровоградський кар’єр».
       
У ході перевірки на підприємстві виявлено цілу низку порушень природоохоронного законодавства, а також  законодавства з питань охорони праці  та промислової безпеки. Контролюючі органи області  кілька разів  призупиняли діяльність  кар’єру до усунення порушень.
       
Оскільки порушення  усунуті не були прокуратура області ініціювала питання перед Державною службою геології та надр України про зупинення дії спеціального дозволу на користування надрами наданому  ВАТ «Кіровоградський кар’єр».
 
Прес-служба прокуратури області

Поширюйте

Коментуйте


Реклама