У 2015 обсяги харчової промисловості в області впали на 35 відсотків

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 743

У 2015 році у Кіровоградській області зросло виробництво продукції промисловості, і зменшились обсяги харчової промисловості.


Такі дані оприлюднені у звіти з оцінки результативності реалізації Стратегії розвитку Кіровоградської області на період до 2020 року та Плану заходів на 2015-2017 роки.

.
Зростання відбулось у добувній промисловості і розроблені кар′єрів (на 3%), окремих підгалузях переробної промисловості (машинобудування (на 7,5%), текстильне виробництво, виробництво одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів (на 18,5%), виготовлення виробів з деревини, паперу та поліграфічна діяльність (на 17,6%), виробництво основних фармацевтичних продуктів і фармацевтичних препаратів (у 2,6 раза), виробництво гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції (на 19,3%).

Проте в цілому індекс промислової продукції у 2015 році склав 83%, через зменшення обсягів виробництва, в основному, у харчовій промисловості (на 35,7%).

У харчовій промисловості значне зниження допущено у виробництві олієжирової продукції (на 45,2%), на частку якої приходиться 30,7% загального обсягу реалізації продукції в області (в основному ПГ "Креатив").
У серпні 2015 року ПАТ "Кіровоградолія" призупинено виробництво продукції через проведення планових ремонтних робіт (у 2014 році – ремонт не здійснювався).

Окрім того, на зменшення обсягів виробництва мали вплив суттєва девальвація гривні, що призвела до значного зниження попиту на продукцію на внутрішньому ринку через зростання цін на енергоносії, транспортні перевезення, імпортні складові та нестабільність ситуації в країні, а також погіршення економічно-торговельних зв'язків з РФ, Донецькою, Луганською областями та АР Крим.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити