Суспільство

Кіровоградський військовим відвезли волонтерську допомогу на Луганщину(ФОТО)

. 1118

Кіровоградські волонтери продовжують збирати та доправляти допомогу військовим до зону АТО. Окрім продуктів харчування, медикаментів та речей першої необхідності, які для військових приносять небайдужі жителі міста та області, волонтери передають на схід маскувальні сітки, які плетуть кожного дня. Про чергову допомогу нашім АТОвцям на своїй сторінці у Фейсбуці розповіла волонтер Наталя Міщенко.

 

«Мені зателефонувала Лідія Миколаївна, жителька села Новопетрівка. Вона запропонувала свою допомогу: консервація, матраци, ковдри, картопля, цибуля, випічка, смалець – все це зібрали три місцеві родини. Жінка розповіла, що її донька знайшла мій телефон в Інтернеті. Дуже приємно, що люди читають наші звіти і заклики про допомогу хлопцям», - пише волонтер.

Черговий вантаж доставили на передову волонтери Андрій Дьяченко та Дмитро Павер`єв на Луганщину.

Волонтери приносять подяку від себе і бійців волонтерського батальйону організації «Серця Матерів Кіровоградщини», «Кулінарної Сотні Кіровоградщини», Тетяні Сила, «Крупським дівчатам», Наталі Олександрівна Міщенко та іншим небайдужим мешканцям Кіровоградщини за допомогу військовим АТО.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама