Суспільство

Замість центру надання допомоги учасникам АТО в Кіровограді з'явиться новий заклад

. 2485

У Кіровограді створили новий комунальний заклад, який працюватиме для вирішення проблем військових та переселенців. Таке рішення прийняли депутати Кіровоградської обласної ради на останній сесії.

Обласний комунальний заклад, який запропонували назвати "Обласним центром допомоги учасникам АТО та внутрішньо переміщеним особам", має моніторити наявні проблеми військових та переселенців, стан їх вирішення. Центр також готуватиме пропозиції щодо вирішення нагальних питань вказаних категорій осіб та шукатиме проекти і гранти для залучення міжнародної допомоги на вирішення проблем учасників АТО та переселенців.

У ході обговорення питання голова Кіровоградської облради Олександр Чорноіваненко повідомив, що це суто організаційне питання, адже після його прийняття розпочнеться робота по написанню статуту закладу, розрахунок його штату та фінансування.

Перед голосуванням депутат Ірина Чемерис запропонувала змінити назву закладу на "Обласний ресурсний центр з питань допомоги учасників АТО та внутрішньо переміщених осіб". Пропозицію депутати підтримали більшістю голосів, таким чином створивши новий комунальний заклад з такою назвою.

Як пояснив Олександр Чорноіваненко під час післясесійного брифінгу, комунальний заклад працюватиме на базі існуючого Центру надання допомоги учасникам АТО, який нині працює під керівництвом волонтера Вадима Нікітіна.

"Ми хочемо цей центр інтегрувати, щоб волонтери працювали офіційно. Ми підсилимо їхні можливості і вони працюватимуть у тому ж русі. Зараз вони надають пропозиції, бюджетування, потім вирішимо у якому приміщенні заклад буде розміщуватись, аби до нього могли потрапити у тому числі люди з особливими потребами. Ми з депутатами затвердимо бюджет, статут, а функціонально закладом управлятиме облдержадміністрація", - розповів голова обласної ради.

Юрій Гугленко, заступник голови обласної ради, під час сесії повідомив, що, якщо комунальний заклад покаже ефективну роботу, подібні зможуть створити і на територіях області.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама