Суспільство

У Новомиргородській школі відкрили музейний куток АТО

. 1800

У Новомиргородській загальноосвітній школі No1 створили музейний куточок, присвячений Антитерористичній операції. Про це повідомляє «Новомиргород».

 

Волонтер з Новомиргорода Анатолій Фетисов, який працює в рамках черкаського проекту «Допомога народу», допомагає поповнити музей новими експонатами з передової.

«Коли я дізнався, що виїжджаю у район Донецького аеропорту, часу на збори було дуже мало. Звернувся до інших волонтерів – і надзвичайну активність проявила Антоніна Смалько та весь колектив загальноосвітньої школи №1. Я не думав, що за два дні учні та педагоги зберуть таку кількість смаколиків та предметів першої необхідності, але вони це зробили», - розповів Анатолій Фетисов.

Загалом у машину було завантажено близько 200 кілограмів посилок, які я доставив, а назад привіз фотографії та нехитрі військові сувеніри. Там цього вистачає, а тут – нехай люди дивляться, від чого їх захищають хлопці на передовій.

Серед експонатів – частини ракети «Град», розірвані гільзи, гільзи від зенітної установки, пушки БМП-2, упаковки для снаряду БМП-1, гільзи від кулемета КПВТ, автомата, пістолета – і навіть частина розплавленого двигуна танка Т-64, підбитого на під’їзді до села Первомайське Ясинуватського району.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама