Керівник Держгеокадастру області розповів про причини поганої роботи управління в минулі роки(ФОТО)

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1267

Виконуючий обов'язки начальника Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області Вадим Чувпило дав прес-конференцію, на якій розповів про причини поганої роботи управління в області протягом останніх двох років.

За словами Чувпила, документація могла знаходитись в Головному управлінні області по декілька місяців, а відповіді часто не містили конкретних фактів та ознак вивчення змісту звернень, а носили суто формальний характер. Від початку березня відбулося кілька зустрічей з громадськими активістами, учасниками АТО. За результатами зустрічей та за інформацією, наданою комісією було визначено подальші напрямки роботи управління.

Серед причин, що не давали ГУ Держгеокадастрв в Кіровоградській області працювати належним чином Чувпило назвав наступні:

- неналежне ставлення та виконання керівництвом Головного управління області та керівниками районних рівнів своїх обов'язків;

- надання громадянам та учасникам АТО безпідставних відмов;

- втрата зв'язку між ГУ Держгеокадастру області та районними управління.

"На площу вийшли представники не лише міста, а й області. На районному рівні ситуація не аналізувалась і не контролювалась, за що деякі керівники понесли покарання", - наголосив Чувпило.

Загалом, за даними Головного управління Держгеокадастру в області, з червня 2014 року до кінця 2015 року управлінням видано всього 117 наказів на розробки проектів землеустрою учасникам АТО.

11 лютого 2016 року розпочала свою роботу спеціальна комісія.

Від так, з 11.02 по 29.02 - надано 330 дозволів(перші накази, коли громадянин звертається з проханням про розробку землеустрою) і затверджено 153 проекти землеустрою.

З 29 лютого разом з Держгеокадастром України було розроблено поетапний план подальших дій. Для цього залучалися представники всіх районів, повторно розглядались документи. І до 29 березня шляхом адміністрування, додаткового залучення фахівців було підготовлено 1821 наказ, у тому числі учасникам АТО: 1477 наказів, з них про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою я 1119 наказів, з них - 985 учасникам АТО. Про затвердження проектів землеустрою та надання земельних ділянок 638 наказів, з них: учасникам АТО - 458. 467 військовослужбовців завершили оформлення землі.

"На сьогодні управління працює в штатному режимі. Той штат, що ми маємо, дає можливість працювати належним чином. Робота продовжується, темпи необхідно нарощувати і дотримуватись сьогоднішньої динаміки", - підсумував Вадим Чувпило.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити