Суспільство

Володимира Смірнова намагаються звільнити з посади секретаря міськради

. 1966

Секретар Кіровоградської міськради Володимир Смірнов написав заяву про вихід з депутатської групи "Європейський вибір". Попередньо до міського голови Андрія Райковича надійшло звернення від цієї ж депутатської групи про виключення Володимира Смірнова.

Таке рішення секретарем міської ради було прийняте через розбіжності щодо порядку розгляду регламенту, адже Смірнов вважає, що проект рішення має розглядатись на початку сесії.

"Я намагався сьогодні повернути до розгляду те питання, яке було обумовлене на минулому засіданні, коли чітко говорилось, що регламент буде розглянуте на окремій сесії. Після цього розгляд регламенту став не основним питанням сесії. Група "Європейський вибір" мене в цьому питанні не підтримала", - заявив Смірнов.

За наслідками наради 24 депутати запропонували проголосували питання про відставку Смірнова з посади секретаря Кіровоградської міськради.

Тим часом залу покинули депутати "Опозиційного блоку" та групи "Рідний край", які вважають, що перш за все потрібно розглянути земельне питання і регламент, а не кадрові питання.

Нагадаємо, Володимир Смірнов очолює Робочу групу з підготовки проекту Регламенту Кіровоградської міськради VII скликання. За основу було взято проект, розроблений у рамках партнерства ”Ефективна рада” Українським незалежним центром політичних досліджень та Інститутом політичної освіти. Проект також був схвалений коаліцією «Прозорі Ради», відповідний меморандум підписаний всіма демократичними політичними силами.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама