Міськрада віддала землю родичам головного рятувальника Кіровоградщини

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1282

Депутати Кіровоградської міськради погодили ряд земельних рішень на користь фірм пов’язаних з батьком начальника Управління ДСНС України у Кіровоградській області Григорієм Яковичем Миронюком.Про це повідомляє "Прозоро".

 

Так за підтримки депутатів, 30 березня було прийнято рішення:

надати ТОВ«ФМ-АЛЬЯНС» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі в оренду строком на 49 років по вул. Габдрахманова, 35-а площею 776 м2;
передати ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» із земель комунальної власності в оренду строком на 25 років земельну ділянку по вул. Героїв Сталінграда, 30-а площею 160 м2;
передати ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» із земель комунальної власності в оренду строком на 25 років земельну ділянку по вул. Єгорова, 56-п площею 40 м2.
Крім того на тій же сесії було прийнято рішення надати ТОВ «ФМ-АЛЬЯНССЕРВІС» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі в оренду строком на 49 років по просп. Винниченка, 1-в загальною площею 442 м2.

Для розуміння ситуації пояснимо, що за даними держреєстру власниками ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» є жителі Новоукраїнки Уманець Андрій Олександрович та Миронюк Григорій Якович. Саме Григорій Миронюк, котрий за даними nomer-org, що підтверджується держреєстром, прописаний за адресою Олександрівка, вул. Герцена, 2 є батьком начальника Управління ДСНСУ у Кіровоградській області Сергія Миронюка.

Рішення номер раз

Однак повернемось до проголосованих 30-го березня рішень. Так за підтримки 22 депутатів, правда з другого разу, було прийнято рішення №284, згідно котрого припинено Рябко Віті Григорівні договір оренди земельної ділянки, загальною площею 775,6 кв. м біля перехрестя вул. Вокзальної та вул. Габдрахманова у зв’язку з продажем нерухомого майна, розміщеного на земельній ділянці, та надано ТОВ«ФМ-АЛЬЯНС» дозвіл на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі її в оренду строком на 49 років. На даній ділянці наразі знаходиться недобудований об’єкт котрий і придбав в кінці січня 2016 року ТОВ«ФМ-АЛЬЯНС».
За даними nomer-org за адресою Олександрівка, вул. Герцена, 2, за котрою, нагадаємо прописаний власник ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» Григорій Миронюк, проживала і Віта Рябко, донька пана Григорія та, відповідно, сестра начальника Управління ДСНСУ у Кіровоградській області Сергія Миронюка. Крім того станом на квітень минулого року Рябко Віта Григорівна працювала заступником начальника медико-санітарної частини центру забезпечення діяльності Управління ДСНС в області.

Рішення номер два

Все ті ж 22 депутати проголосували й за рішення №285 котрим було вирішено припинити ПП «ЛАЙНБУД-КІР» договір оренди земельної ділянки площею 160 м2 по вул. Героїв України (колишня Героїв Сталінграда) біля будинку № 30, корп. 1 у зв’язку з продажем нерухомого майна, розміщеного на земельній ділянці та, відповідно, передати ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» дану землю в оренду строком на 25 років. Розмір орендної плати депутати встановили на рівні 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки, при тому, що попередній орендатор, згідно рішення міськради від 2011 року, сплачував до бюджету лише 3%.
Співвласниками ПП «ЛАЙНБУД-КІР» за даними ЄДР є людина екс-депутів Онулів Анна Остроушко, депутат Віталій Бєлов, котрий зумів прожити 2014 рік на 3,62 тис. грн., та його дружина Ольга.

Рішення номер три

Підтримали тією ж кількістю у 22 голоси депутати й рішення №286 котрим припинялось Барбановій Ларисі Володимирівні договір оренди земельної ділянки площею 40 м2 по вул. Єгорова, 56-п у зв’язку з продажем нерухомого майна, розміщеного ділянці, та передавалось дану землю в оренду ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» строком на 25 років. Розмір орендної плати депутати встановили на рівні 6 % від нормативної грошової оцінки земельної ділянки.
Ларису Барбанову з Григорієм Миронюком та ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» також пов’язує чимало. По-перше Барбанова є директором ТОВ «Стріт-Фут» котре прописане за однією адресою, що і ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» - вул. Героїв України (колишня Героїв Сталінграда), б.30-а. До речі саме це приміщення фірма Миронюка купила у ПП «ЛАЙНБУД-КІР» у підсумку отримавши і землю під ним.
По-друге Барбанова, разом зі співвласником ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС» Адрієм Уманцем є засновниками Обслуговуючого кооперативу «ЖБК Кіровоградська перлина».
Ну і по-третє, свого часу Лариса Барбанова була директором нині вже ліквідованого ТОВ «Інноваційний технопарк», співзасновниками котрого, судячи з усього, були або дружини, або повні тезки дружин начальника Управління ДСНСУ у Кіровоградській області Сергія Миронюка – Наталія Вікторівна Миронюк, та екс-начальника Управління ДСНСУ у Кіровоградської області, що нині займає аналогічну посаду в Одесі, Віктора Федорчака – Галина Іванівна Федорчак.
Начебто не пов’язане рішення номер чотири
Цього ж дня, 30 березня, та все тією ж кількістю – 22 депутата, було прийнято й рішення №283, котрим Кравченку Андрію Миколайовичу припинялась дія договору оренди земельної ділянки площею 442,00 кв.м по просп. Винниченка, 1-в, у зв’язку з продажем розміщеного на цій землі майна та надання дозволу ТОВ «ФМ-АЛЬЯНССЕРВІС» на розроблення технічної документації із землеустрою, щодо встановлення меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для подальшої передачі її в оренду строком на 49 років.

Власником та засновником фірми, котра прописна за все тією ж адресою - просп. Винниченка, 1-в, є здавалось би, далека від сім’ї Миронюків особа – Фенько Олексій Леонідович. Видає певний зв’язок з фірмами хіба що один на дві контори, ТОВ «ФМ-АЛЬЯНССЕРВІС» і ТОВ «ФМ-АЛЬЯНС», контактний мобільний телефон, вказаний у держреєстрі. Крім того пан Фенько є співвласником ТОВ «Пожежно-технічний захист», директора котрого – Артема Дорула, місцеві ЗМІ та активісти пов’язують з корупційними схемами в обласному ДСНС.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити