У Кіровоградській ОДА обрали студентів, які отримуватимуть стипендію від обласної влади

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 1306

У Кіровоградській ОДА відбулось засідання комісії з питань призначення обласної стипендії студентам вищих навчальних закладів. Комісія розглянула список студентів місцевих вишів, технікумів та коледжів на отримання стипендій від облдержадміністрації та обласної ради.

 

Як повідомив начальник управління освіти, науки, молоді та спорту облдержадміністрації Володимир Таборанський, на отримання стипендій претендували 25 студентів вишів: 16 студентів з університетів, інститутів та академій, 9 студентів технікумів та коледжів.
Претендентів визначали самі навчальні заклади за загальними рейтингами за підсумками зимової сесії. Самі заклади виставляли бали за участь в конкурсах, олімпіадах, наукових конференціях, громадських організаціях, за наявність наукових публікацій та спортивних досягнень. За балами, виставленими навчальними закладами, комісія формувала рейтинг претендентів на отримання стипендії.
Згідно рішення комісії, стипендіатами облдержадміністрації та обласної ради стануть 7 студентів університетів, інститутів, академій та 7 студентів коледжів і технікумів. Перші отримуватимуть по 400 грн. щомісяця, другі - по 300 грн. на місяць. Один із членів комісії вніс пропозицію переглянути суму стипендій, однак спільним рішенням комісія вирішила розглянути цю пропозицію на наступному засіданні.
Стипендії від обласної ради цьогоріч отримуватимуть:
Сергій Ільїн, студент 1-го курсу Кіровоградського інституту Приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань"
Катерина Шрамко, студентка 4-го курсу Кіровоградського інституту розвитку людини ВНЗ "Відкритий міжнародний університет розвитку людини "України
Анастасія Вох, студентка 4-го курсу КДПУ ім. В. Винниченка
Катерина Колєва, студентка 4-го курсу КДПУ ім. В. Винниченка
Поліна Одуд, студентка 1-го курсу Кіровоградського інституту Приватного вищого навчального закладу "Університет сучасних знань"
Юлія Ругало, студентка 3-го курсу КДПУ ім. В. Винниченка
Марія Михалкович, студентка 3-го курсу Приватного ВНЗ "Кіровоградський інститут державного та муніципального управління Приватного класичного університету"
Ірина Дмітрієва, студентка 4-го курсу Кіровоградського будівельного коледжу,
Анастасія Татаринова, студентка 4-го курсу Державного вищого навчального закладу "Олександрійський політехнічний коледж"
Пташко Павло, студент 3-го курсу Кіровоградського машинобудівного коледжу КНТУ
Іван Копотій, студент 4-го курсу Кіровоградського музучилища
Віталіна Вовк, студентка 3-го курсу Кіровоградського медколеджу ім. Є. Мухіна
Анастасія Рогачевська, студентка 4-го курсу Коледжу при Кіровоградському інституті Приватного акціонерного товариства "Міжрегіональна академія управління персоналом"
Яніна Хіжінська, Комунальний вищий навчальний заклад "Олександрійський педагогічний коледж ім. В. Сухомлинського".

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити