Суспільство

У центрі Кіровограда ледь не розгорнули незаконне будівництво(ФОТО)

 Автор: Таня Кострицька. 5443

Металевий паркан з'явився сьогодні, 6 квітня, в центрі Кіровограда. Невідомі розвантажили просто на клумбу на алеї між готелем "Київ" та площею Богдана Хмельницького кілька десятків металевих опор та листів заліза і розпочали монтувати паркан. Окрім цього встановили поруч з загорожею будівельний вагончик.

Поцікавитися тим, що відбувається спробував заступник Кіровоградського міського голови Олександр Грабенко, однак, за його словами, будівельники розбіглися, покидавши всі інструменти та конструкції. Відповідати на запитання чиновника також ніхто не погодився.

"На мою думку, тут планували розпочати будівельні роботи. Жодних дозволів на це ми не погоджували і не видавали. Я думаю, що все це робиться обманним шляхом з застосуванням підтасованих документів, - розповів "Гречці" Олександр Грабенко.- Депутати міської ради попередньої каденції погодили надання в оренду земельної ділянки для облаштування на цьому місці автомобільної стоянки. Без всяких огорож, накриттів і тому подібного. Тому чому облаштовують паркан незрозуміло. На мою думку, тут планували обгородити ділянку і зробити чергову гряду малих архітектурних форм або капітальних споруд".

Директор ОКВП "Дніпро -Кіровоград" Роман Ілик розповідає, що з його підприємством було укладено договір на перенесення водогону. На місце робіт вже виїхала аварійна бригад та було проведено підготовчі роботи. Однак після інциденту їх було зупинено.

"Ми не маємо жодного відношення до цього паркану. Працівники водоканалу приїхали на місце виконання робіт, нарізали асфальт, щоб виконати заміну водогону, що була замовлена приватним підприємством "Балтимор" на загальну вартість 43 374 гривень. В зв'язку з непорозумінням з парканом, роботи по заміні водогону було призупинено", - говорить Роман Ілик.

Він зазначає, що для виконання робіт його підлеглими жодних парканів чи будівельних вагончиків встановлювати непотрібно.

Люди, які опікувались встановленням паркана говорити з журналістами не захотіли. Один з них пояснив, що вони займались перенесенням водогону і саме для цього встановлювали паркан. Представлятись чоловік відмовився.

На місце інцидент викликали поліцію. Правоохоронці приїхали за 55 хвилин, опитали свідків та склали протокол. За словами Грабенка, в разі, якщо власник паркану не знайдеться, паркан демонтують комунальники.


В поліції "Гречці" повідомили, що наразі вивчають ситуацію та встановлюють обставини інциденту:"Слідчо-оперативна група ще працює на місці та збирає всі необхідні матеріали, а саме: опитують свідків, заявників, забудовників. Лише після цього буде прийнято відповідне рішення в рамках чинного законодавства. За попередньою 5кваліфікацією дані дію кваліфікуватимуть за ст. 197 прим. 1 - самовільне заняття земельної ділянки та незаконне будівництво".

Довідка. ПП "Балтимор", з якою мав договір "Дніпро-Кіровоград" зараз перебуває в стані припинення через банкуртство.Рішення про це 17 січня виніс Господарський суд Кіровоградської області.

Кінцевим власником підприємства є Віктор Згама.

Виктор Згама, директор Кіровоградського кар'єру власником якого є Олександр Крившенка, який балотувався у міськраду від партії "Батьківщина" на останніх виборах.

Фото Валерій Лебідь

Поширюйте

Коментуйте