Суспільство

Газ у очі і купа матюків - битва за рекламний стовп у Кіровограді (ВІДЕО)

. 6213

Як «Гречка» вже розповідала, вчора, 7 квітня, працівники КП «Міськсвітло» намагались демонтувати близько 60 рекламних конструкцій, встановлених на кіровоградських вулицях без відповідних дозволів.Прибрати «візуальне сміття» завадив комунальникам Ярослав Попов, представник ПП «Леда». Чоловік самовіддано чіплявся за стовп руками та ногами, погрожував дружинникам та журналістам, матюкався. Зрештою отримав порцію газу Терен - 4 в очі. Після чого приїхала поліція та «швидка». Керівник Кіровоградської міської дружини написав заяву до поліції, а Попова забрали медики з опіками очей.

Ймовірною причиною виникнення конфліктної ситуації є небажання керівництва певних комерційних структур прибрати  свою рекламу. Більше того, Олександр Вакуленко, представник ПП «Леда» запевняє, що стовпи з табличками, на яких написано «Аптека», не являються рекламою, а лише вказують на розташування закладу. Тому жодного дозволу на розміщення «вказівників», за словами Вакуленка, не потрібно.

В юридичній службі Кіровоградської міськради демонструють рішення Ленінського районного суду про демонтаж самовільно встановлених рекламних носіїв, та рішення Апеляційного суду Дніпропетровської області від 22 січня 2016 року. Останній постановив: «Апеляційну скаргу ТОВ «Ліки ПЛЮС» залишити без задоволення. Рішення Ленінського райсуду – залишити без змін».

Представники ПП «Леда» надали свою апеляційну скаргу, де просять продовжити терміни подачі апеляції на рішення Ленінського районного суду міста Кіровограда від 2.10.2015, мотивуючи це тим, що ПП «Леда» про це рішення стало відомо лише 29 березня 2016 року. Представники ПП «Леда» стверджують, що всі ці «стовпи з табличками» належать саме їм, а рішення суду стосується ТОВ «Ліки ПЛЮС».

Всі подробиці на відео(містить ненормативну лексику):


 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама