Суспільство

Чим майбутній медвиш у Кіровограді привабливий для абітурієнтів

. 3106

Сьогодні,21 квітня, у Кіровограді відбулась прес-конференція керівника Донецького національного медичного університету, факультети якого відкриють у нашому місті.

До війни медвиш, який працював в Донецьку, займав перше місце серед медичних вузів і 13 місце серед всіх вузів країни. В ньому було 6 тисяч студентів, 8 тисяч лікарів-курсантів (післядипломний рівень). Диплом вузу визнаний у 56 державах світу.

Нині в університеті навчається близько тисячі студентів, а основні корпуси переїхали в Краматорськ.

- Хто поступить в університет в Кіровограді - той навчатиметься у Кіровограді. Хто поступить з інших міст і вибере навчатись в Кіровограді, а не в Краматорську, теж зможе навчатись тут, - зазначив перший проректор вузу Петро Кондратенко.

За словами проректора їм уже передали частину приміщення на Великій Перспективній 1 ( раніше належало МВС), а ще частину обіцяють передати з 1 вересня.
Серед викладачів вузу будуть і кіровоградці, і представників інших областей

В травні в місто приїдуть завкафедрами вузу, аби познайомитись з потенційним викладачами і розказали про особливості роботи, запросити на ознайомлення з роботою вузу в Краматорську.

- Ми плануємо тут факультет не епізодично, а на тривалий час. І впершу чергу ми орієнтуємось на місцевих викладачів. Частково будуть і наші викладачі, але ми орієнтуватимемось на те,що готувати до наукової роботи місцевих лікарів, - каже Кондратенко.

- Головне завдання ініціативної групи, буда зберегти ту методику викладання, яка є у Донецькому медичному університеті, - зазначає Олександр Герасименко,завідувач кафедр судової медицини.

Перші два курси для студентів-медиків передбачають лише аудиторні заняття, 3-6 курси навчання лікарів в клініках, адже майбутній медик має навчатись і на практиці.

У Кіровограді з цього року з'являться два факультети - медичний і міжнародної медицини , які прийматимуть студентів на спеціальність загальна медицина, а в майбутньому планують приймати і стоматологів.

Проблема і в тому, що нині вуз не знає, скільки буде студентів цього року.

Студентів обіцяют забезпечити гуртожитками і вже підшукують варіанти у місті.
Також для того, щоб привабити студентів виш прибрав обов'язковий конкурсний бал для вступу саме в цей вуз зі ЗНО на певному рівні, тобто кожен студент який склав оцінювання з біології, української мови, а також на вибір з фізики, хімії, матиматики історії України може подавати сюди документи.

Завтра,23 квітня, о12.00 в обласній філармонії медвиш проведе День відкритих дверей, де всі зацікавлені зможуть задати всі питання і переконатись, чи варто вступати.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама