Суспільство

Світловодську центральну районну лікарню забезпечать стаціонарними ліжками

. 1784

Центральну районну лікарню м. Світловодська забезпечать стаціонарними лікарняними ліжками.

Цей проект рішення затвердили члени виконкому під час чергового засідання виконавчого комітету, повідомляє сайт Світловодської міської ради.

Головний лікар ЦРЛ Юрій Котенко повідомив, що згідно з постановою Кабміну та розпорядженням голови ОДА, упродовж місяця потрібно провести розрахунок орієнтовної кількості ліжок з урахуванням нових нормативів з розрахунку на 10 тисяч населення та здійснити оптимізацію ліжкового фонду у три етапи, кінцевий термін до 15 грудня 2016 року.

За словами головного лікаря, остаточних цифр з департаменту поки що не надходило, але імовірне скорочення ліжок на 10%, хоча методика може бути ще жорсткішою.

Проте,  комісіїя, яка була створена згідно з розпорядженням міського голови, і перевіряла надходження та використання благодійних внесків Світловодською ЦРЛ за 2015 рік, дійшла висновку, що збір та витрачання благодійних внесків у комунальному закладі здійснювалися не прозоро, а на витрати немедичного характеру використали 36% від суми сплачених благодійниками внесків, які призначалися для поліпшення надання медичних послуг.

Комісія запропонувала проводити облік надходжень благодійних внесків з допомогою касових апаратів, а також заборонити збір благодійних внесків у примусовому порядку, внески використовувати виключно за рішенням Наглядової ради.

Для більш ефективного та прозорого використання благодійних внесків комісія запропонувала виконкому затвердити Положення про благодійні внески в комунальному закладі «Світловодська ЦРЛ» у новій редакції та затвердити Положення про Наглядову раду за надходженням та використанням благодійних внесків.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама