Суспільство

У міській раді Кіровограда розповіли про правила реєстрації місця проживання

. 3061

Сьогодні, 25 квітня у міській раді відбулась прес-конференція щодо правил реєстрації місця проживання осіб. Відповідно до закону, який набрав чинності 4 квітня, повноваження щодо реєстрації та зняття місця проживання тепер перейшли до виконавчих органів міста або селищних рад. Тому у приміщенні міської ради був створений спеціальний відділ, який керуватиме відповідним питанням.

 

пасп2

«Для реєстрації місця проживання особі обов’язково при собі мати паспорт громадянина України та документ, що підтверджує право на проживання у помешканні. Це може бути і свідоцтво про право власності чи договір купівлі-продажу. Для знаття з реєстрації місця проживання людина пише заяву. За три тижн нашої роботи майже 350 осіб у Кіровограді зарєєстрували власне місце проживання, зняли з реєстрації місця проживання п’ятсот осіб», - зазначила керівника відділу реєстрації місця проживання особи Кіровоградської міської ради Катерини Струк.

При цьому батьки новонародженої дитини мають її зареєструвати у найближчі три місяці з моменту народження. Також Струк зазначила, що питання реєстрації внутрішньопереміщиних осіб на даний час не врегульоване на законодавчому рівні.
Крім того, здійснювати процедуру реєстрації чи її зняття кіровоградці відтепер можуть і в установах ЖЕО. Якщо житель приватного будинку не може потрапити до відповідного відділу у міській раді, він може звернутися у будь-яке ЖЕО міста Кіровограда.

Адреси, де можна оформити реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання: КП «ЖЕО №1» - вул.Вокзальна (Жовтневої Революції), 16, корп.3; КП «ЖЕО №2» - вул.Єгорова, 56; КП «ЖЕО №3» - вул.Зінченка, 7; пров.Тінистий, 5; вул.Соборна (50 років Жовтня), 23а; КП «ЖЕО №4» - вул.Космонавта Попова, 9, корп.1; КП «ЖЕК №9» - сел.Гірниче, вул.Лінія 10-а, 61 та Кіровоградська міська рада – вул.Велика Перспективна 41, каб.119. Режим роботи: понеділок-четвер – з 8 до 17.15. П’ятниця – з 8 до 16.00.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама