Суспільство

Землі Лісопаркової хочуть відвести до природно-заповідного фонду

. 1941

Кіровоградці хочуть відвести землі Лісопаркової до природно-заповідного фонду. Для цього на сайті Кіровоградської міської ради зареєстрували петицію, на яку протягом 45 днів триватиме збір підписів.

«Щоби повернути довіру громади - необхідно виправляти помилки.
Відведення в 2007 році рішенням №405 земель Лісопаркової у приватну власність - це була помилка.

Бо можна будь де побудувати будинок і жити, а відновити ліс для громади вже буде неможливо ніколи.
Зараз - цю помилку необхідно виправляти складом нової міської ради.
Скасувати право власності - складна, кропітка справа.

Але, можна надати цім територіям статус природно заповідного фонду, тоді жодне будівництво там буде неможливе.

Отже, вимоги:

1. Скасувати видані Будівельні паспорти та Містобудівні умови паспорти на п'яти земельних ділянках в районі автодрому.
2. Управлінню містобудування та архітектури - заборонити видачу будь яких дозвільних та погоджувальних документів на ділянки в межах лісопаркової та автодрому. Повідомити власників відповідних ділянок про скасування містобудівної документації міською радою та неприпустимість подальшого ведення будівництва.

3. Управлінню земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міської ради - терміново розробити проект відведення території Лісопаркової по оби дві сторони від вул. Олександрійське шоссе та вул.Холодноярської (Московської) у якомога ширших межах в статус природно-заповідного фонду, та розпочати оформлення необхідної документації.

4. Відділу по зв'язкам з засобами массової інформації - максимально росповсюдити інформацію про скасування містобудівної документації та заборону на проведення будь якої будівельної діяльності на зазначеній території.

5. Відділу внутрішньої політики - повідомити організації що надають послуги водо, газо, енерго постачання, про скасування містобудівної документації та неприпустимість надання дозволів на підключення до відповідних мереж.
Залучити громадські організації та громадськість до широкого обговорення проекту та меж природно-заповідної зони.

6. Постійній депутатській комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - визначити та погодити межі природно-заповідної території "Лісопаркова" в якнайширших межах.

7. Громадській раді при виконавчому комітеті КМР - визначити та погодити межі природно-заповідної території "Лісопаркова" в якнайширших межах».

Дата початку збору підписів: 11 травня 2016 р.

До кінця збору підписів залишилось: 45 днів

Станом на 11 травня петицію підписали 15 осіб з 450 необхідних.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама