Суспільство

Стимулятори та добрива – тільки якісні та перевірені

. 25837

Кожен сільгоспвиробник прагне отримати високий та якісний урожай. Сучасні методи вирощування сільгоспкультур дають таку можливість. Інтегрування в технології вирощування стимуляторів росту рослин, макро- та мікродобрив дозволяє повністю розкрити потенціал сортів та гібридів, захищаючи до того ж від негативного впливу навколишнього середовища та інших стресових факторів.

Зараз не виникає проблем, де саме купити мікродобрива та стимулятори росту рослин. Ринок переповнює така продукція, яка, на жаль, не завжди виправдовує очікування аграріїв. І якщо мова зайшла про стабільність та якість препаратів, то тут слід звернути увагу на пропозиції міжнародної групи компаній «ДОЛИНА». «ДОЛИНА» – це 100% вітчизняний виробник, у якого весь цикл виробництва розташований в Україні. Центральний офіс знаходиться у м. Полтава. Основними напрямками діяльності є розробка, дослідження, випробування, випуск та впровадження в сільськогосподарське виробництво стимуляторів росту рослин, макро- та мікродобрив, перед- та післяпродажний супровід, а також надання консультацій щодо застосування продукції.

Стабільний позитивний ефект від використання стимуляторів серії ВИМПЕЛ® та добрив серії ОРАКУЛ® компанії «ДОЛИНА» ретельно досліджений та багаторазово доведений на всіх основних сільськогосподарських культурах: технічних та кормових, зернових, овочевих, баштанних, садових, ягідних та декоративних.

Оскільки препарати діють на клітинному рівні, їхнє застосування ефективне на будь-яких культурах. Так за даними багаторічних досліджень та виробничого використання, комплексне застосування цієї продукції під час вирощування озимої пшениці дає прибавку до врожаю 5,6-15,9 ц/га; соняшника - 2,9–7,3 ц/га; рапсу - 2,3–10,3 ц/га і кукурудзи - 6,2–18,2 ц/га.

Яскравим прикладом цього в Кіровоградській області є ФГ «Оберіг» Кіровоградського району, в.о. директора Андрій Олександрович Кривий. Минулого року господарство вперше застосувало продукцію компанії «ДОЛИНА» під час вирощування кукурудзи, сої та соняшника.

Побачивши ефект від застосування і отримавши високий урожай та якісні показники продукції, в цьому році стимулятори росту рослин серії ВИМПЕЛ® і мікродобрива серії ОРАКУЛ® використовують вже на всій посівній площі при обробці насіння та по вегетації згідно з розробленими рекомендаціями.

З 2015 року «ДОЛИНА» почала успішно впроваджувати у виробництво с/г культур нове покоління стимуляторів. Це ультрастимулятор ВИМПЕЛ® 2; екстрауніверсальний препарат для обробки різних типів насіння ВИМПЕЛ®-К 2; створений спеціально для застосування на пасльонових культурах препарат ПАСЛІНІЙ® і унікальний стимулятор проростання насіння, який не має аналогів у світі, ПЕРАМ®.
З початку 2016 року для сільгоспвиробників була випущена ціла нова серія компенсаторів макро- та мікроелементів ОРАКУЛ® колофермин, до складу яких входить оригінальний компонент – колофермин.
Стимулятори компанії «ДОЛИНА» вже не перший рік успішно використовуються в Україні, Казахстані, Узбекистані, Таджикистані, Туреччині, Румунії та Італії.

За всю свою майже 20-ти річну історію існування «ДОЛИНА» завжди позиціонувала себе як виробника, який турбується про споживача своєї продукції таким чином, щоб вкладені у препарати гроші гарантовано поверталися з прибутком завдяки більшому за кількістю та кращому за якістю врожаю.

Петро Коротецький,

науковий консультант групи компаній «ДОЛИНА».

Детальніше з інформацією про характеристики та застосування продукції групи компаній «ДОЛИНА» можна ознайомитися на сайті компанії.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама