Суспільство

Депутат Кіровоградської міськради збирається загородити склом дерева в центрі міста (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 5198

У центрі Кіровограда берези опинились в полоні у підприємців. Чотири дерева, які ростуть під самим приміщенням ломбарду, що розміщений біля готелю "Київ", загородили металевою сіткою. Огорожу біля дерев помітили громадські активісти.


 

 

"Будується ломбард. Кажуть, що дерева зноситись не будуть, тільки обгородять. Навіщо це зроблено, незрозуміло. Будівельники все скидають на орендодавця, на території якого будується ломбард. Я подзвонив до поліції, до голови постійної депутатської земельної комісії Юрія Деркаченка, повідомив про цей факт. Далі писатиму звернення, щоб дізнатись що там ведуться за роботи і чи законні вони", - розповів Максим Сінченко.

Після дзвінка "Гречки" на місце виїхала і спеціалізована інспекція, яка склала адмінпротокол на орендаря земельної ділянки.

"Орендар повідомив нам, що робить реконструкцію входу в магазин і планує магазин з одного боку розширити. Запевнив, що дерева чіпати не буде, а зробить все під склом. Усі роботи проводяться в межах ділянки, що віддана у користування, але ми склали протокол на саму металеву конструкцію на газоні, що захаращує територію загального користування. Роботи мали бути узгоджені з відповідними структурами", - прокоментувала Лариса Завидна, інспектор кіровоградської спецінспекції.

Як повідомив "Гречці" начальник управління архітектури та містобудування Вадим Мездрін, орендар не звертався до управління за містобудівними умовами, які є підставою для початку робіт з реконструкції магазину. Водночас якщо роботи передбачають лише реконструкцію фасаду, то окремі дозволи не потрібні.
Як вдалося дізнатися, орендарем цієї ділянки є депутат міської ради, начальник управління комунальної власності КМР Рафаел Санасарян. Депутат підтвердив, що проводить роботи з реконструкції входу в магазин, який буде мати ексклюзивний для Кіровограда вигляд. Запевнив, що дерева ніхто пиляти не буде.

"Ми робимо реконструкцію входу до нашого магазину. У місті ще такого не було, щоб в магазині росли живі дерева. Ми їх не прибиратимемо, лише облагородимо і вони ростимуть собі далі. У Києві багато магазинів, де хвилюються за природу, не зрізають дерева, просто облагороджують їх. Уявіть собі магазин, у якому ростуть дерева? У нас буде перший такий місті", - розповів депутат.

Чи будуть повністю поміщати дерева під скло і як саме це виглядатиме, Рафаел Санасарян залишив таємницею і порадив дочекатись закінчення робіт.

Фото Надії Паливоди

Поширюйте

Коментуйте