Суспільство

Нардеп вимагає від кіровоградської газети та депутата по сто тисяч моральної шкоди (ФОТО)

. 3089

Народний депутат Олександр Горбунов позивається до суду на депутата Кіровоградської міської ради Михайла Демченка та на видання "Наше місто і село".

 

Сьогодні, 24 травня, відбулась прес-конференція депутата Демченка та представників газети "Наше місто і село", де вони розповіли про суть позову та власну позицію щодо цього питання. Суть позову нардепа стосується виходу матеріалу у газеті під назвою "Тиха Гавань для нардепа Бізнес по-кіровоградськи, або як законно відібрати річку у людей" , яка надрукована 26 грудня 2016 року. В матеріалі не було наведено жодного документального підтвердження викладеного на шпальтах газети.

"До редакції газети звернулися мешканці району Новоолексіївки, де у зверненні вони порушували тему забудови Міського саду на березі річки Сугоклея. Жителі обурені цією забудовою, оскільки у дітей було відібрано пляж та місце відпочинку для містян. Громада доручила розібратися у цьому питання депутата Михайла Демченка", - прокоментувала редактор газети Наталія Нужна.

Також вона розповіла, що забудова розпочалася з того, що Горбунов викупив човново-рятувальну службу річки Сугоклея і облаштував там ресторанний комплекс "Тиха Гавань", з подальшим облаштуванням на тій території місця відпочинку.

"Мета забудови цілком нормальна, але жителі зробили висновок, що забудова ведеться з порушеннями законодавства. Оскільки доступ до купання заборонений, а сам берег огороджено парканом. Ми виклали те, що говорять люди. Ми виклали оціночні факти, які не можна спростувати чи дати оцінку", - зазначає Нужна.

При цьому редактор зазначає, що у позові Горбунов звертається до дрібниць у тексті таких як, наприклад: "Нардеп Горбунов викупив човнову-рятувальну службу", коли Горбунов у позові стверджує, що він тоді ще не перебував на посаді народного депутата.

"По моїм матеріалам була написана стаття, інформація якої була написана не просто так. Є цілий ряд документів, які я вивчив по цій темі під час своєї депутатської діяльності", - прокоментував Демченко.
Крім того, депутат стверджує, що раніше ним були отримані документи з прокуратури "Прокуратура у 2015 році звернулася з позовом до Кіровському районного суду, де у позові піднімалося питання про незаконне прийняття рішення Кіровоградськоі міської ради щодо незаконного надання дозволу про оренду прибережної ділянки річки Сугоклея. Але через деякий час прокуратура звернулася до суду, щоб залишити це питання без розгляду", - розповідає Демченко.

Нардеп вимагає від газети та депутата по сто тисяч гривень морального відшкодування. Суд по цій справі мав відбутися 19 травня, але його перенесено на 19 липня у зв'язку із зайнятістю судді.

Нагадаємо, нардеп також позивається до телерадіокомпанії "TTV" за сюжет також із вищезазначеним ресторанним комплексом і вимагає морального відшкодування у розмірі 100 тисяч гривень.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама