«Червона зірка» відкрила лабораторію ґрунтообробних та посівних машин у київському виші

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 618

27 травня на базі Національного університету біоресурсів і природокористування України ПАТ «Червона зірка» відкрило «Лабораторію ґрунтообробних та посівних машин».
Церемонію відкриття провели ректор університету Ніколаєнко Станіслав Миколайович та генеральний директор ПАТ «Червона зірка» Калапа Сергій Георгійович. Даний захід пройшов в рамках святкування 118-ї річниці з дня заснування університету.
Національний університет біоресурсів і природокористування України є одним із провідних закладів освіти, науки і культури в Україні.
Основна мета створення лабораторії - підготовка висококваліфікованих фахівців у галузях проектування, виробництва та використання сучасних сільськогосподарських машин.
Лабораторія дозволить:
• за допомогою наочних матеріалів продемонструвати студентам, викладачам і технічним фахівцям конструкцію сучасних машин на прикладі продукції, що випускається ПАТ «Червона зірка» – провідного українського виробника сільськогосподарських машин;
• спростити засвоєння конструкції машин, а також технології виготовлення і роботи за допомогою демонстраційних плакатів, а також мультимедійних презентацій і роликів;
• презентувати свою продукцію, а також продемонструвати можливості ПАТ «Червона зірка», його робочі площі і потенціал для майбутніх співробітників;
• поліпшити якість підготовки фахівців в галузі машинобудування.
Для створення подібної лабораторії виготовлено та встановлено:
1. Сучасна зернова сівалка ASTRA 3,6 V та просапна сівалка VEGA 4 PROFI;
2. Динамічний стенд секції просапної сівалки VEGA PROFI з системою сигналізації, для демонстрації роботи секції;
3. Три статичні стенди робочих секцій сівалок ORION, VESTA, VESTA PROFI;
4. Чотири демонстраційні стенди основних вузлів та частин сільськогосподарських машин;
5. Плакати, що демонструють конструктивні особливості всієї лінійки машин ПАТ «Червона зірка»;
6. Проектор.
Також було проведено ремонт лабораторії та закуплено сучасні меблі.

Сумісно з університетом компанія «Червона зірка» співпрацює, в напрямі підготовки висококваліфікованих фахівців, згідно сучасних потреб ринку праці у галузях проектування, виробництва та використання сучасних сільськогосподарських машин.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити