Громадські активісти з Голованівська обіцяють перекрити трасу Київ – Одеса (ФОТО)

15:49, 31 Травня, 2016

У Кіровограді відбулась прес-конференція за участі представників громадської організації “Народний контроль” Голованівщини. Голова організації Анатолій Данилюк, його заступник Ігор Ткачук та депутата Голованівської районної ради Лариса Дмітрієва розповіли про проблеми, які на їх погляд, на сьогодні актуальні для Голованівська та всього району.


Анатолій Данилюк зазначив, що існує проблема учасників АТО, які не мають змоги отримати свої земельні ділянки, розповів про декларацію голови Голованівської РДА Олега Голімбієвського та його дружини. Не оминув увагою і районний будинок культури, що валиться і пам`ятний знак, який знаходиться в неналежному стані.

За словами Анатолія Данилюка, все місто заполонили магазини, що належать родині Голімбієвських, МАФи та аптеки.

«Ми вважаємо, що не можна мовчати. Так виходить, що люди приходять до влади для того щоб набивати собі кишені», – заявив активіст.

Після попередніх заяв, Анатолій Данилюк «плавно» перейшов до того, що, ніби то, сестра голови райдержадміністрації Оксана Ципко створює “торгову блокаду” бізнесу громадського активіста. За словами Данилюка, Ципко зв’язується з торговими представниками та ставить їх перед вибором – якщо вони постачатимуть товари до магазину Данилюка, то ТД “Континент”, який зі слів Данилюка, перебуває у власності родини Голімбієвських, відмовиться від послуг цих торгових агентів. Чоловік вважає, що це спроба знищити його бізнес.

Лариса Дмітрієва розповіла журналістам про славу родини Голімбієвських в околицях селища Олексіївка, де живуть переважно пенсіонери і яке знаходиться за 3 км. від райцентру.

За словами Дмітрієвої, 17 паїв місцевих жителів орендує агрофірма “Розкішна” (колишній директор підприємства дружина голови райради Голімбієвська Тамара Павлівна). Депутат стверджує, що інші агрофірми платять по 8 тисяч гривень за пай і обіцяють по 10.
«А він уклав договори на 10 -15 років, дав по 10-15 тисяч заохочення і платить по 3,5 тисячі за пай. Люди голодують на своїй землі», – говорить Лариса Дмітрієва.

Окрім того, жінка стверджує, що Голімбієвський обіцяв 35 тисяч на ремонт даху школи,але досі нічого не дав. Розповіла Дмітрієва і про майнові злочини керівника району, які начебто мають місце.

Зрештою, керівник «Народного контролю» Голованівщини попередив, якщо влада не схаменеться, то в дію підуть радикальні, але законні методи.

«Якщо місцева та обласна влада не дослухаються і протягом 2-х тижнів ніхто не піде нам на зустріч та не відбудеться жодних зрушень, ми працюватимемо паралельним курсом і перекриємо трасу Київ-Одеса. Ходитимемо у встановленому місці пішохідним переходом. Таким чином привернемо ще більше уваги до цього питання», – заявив Данилюк.

Останні новини по темі
Одного з учасників конфлікту в 18-й школі атестували й рекомендували перевести до іншого закладу
Кіровоградський виконком звинувачують у порушення Закону «Про доступ до публічної інформації»
Читайте також

У ніч на 15 червня на Кіровоградщині на території Злинської громади автівка злетіла в кювет та перекинулася. Є загибла та травмовані....

10:47, 15 Червня, 2024

«Кіровоградобленерго» опублікувало черги графіків відключень, які запровадили на Кіровоградщині на 15 червня....

10:21, 15 Червня, 2024

У п’ятницю, 14 червня, у Кіровоградському райсуді продовжили підготовче засідання по обвинуваченню контррозвідника Романа Червінського у перевищенні повноважень у справі, ...

18:58, 14 Червня, 2024