Одного з учасників конфлікту в 18-й школі атестували й рекомендували перевести до іншого закладу

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 2409

Один із хореографів успішного танцювального колективу в Кіровограді оскаржуватиме рішення комісії, яка визнала його невідповідним.


Зменшити розряд і перевести до іншого навчального закладу як такого, що не відповідає займаній посаді, вирішила атестаційна комісія НВО № 18 стосовно керівника хореографічного гуртка ЦДЮТ «Надія» Андрія Герасименка. Педагог переконує, таке рішення комісія прийняла через конфлікт, що є між керівництвом закладу та танцювальним колективом «Надія».

 

Згідно рішення атестаційної комісії від 25 травня цього року, Андрій Герасименко неналежно веде шкільну документацію, некоректно й агресивно поводиться з колегами, запрошує на заняття сторонніх осіб, не бере участі у загальношкільних зборах, поширює у соцмережах неправдиву інформацію про педколектив школи і тим самим підбурює батьків. До того ж керівник гуртка не виконав умов, поставлених комісією на попередній атестації 17 березня цього року: привести у відповідність до законодавства списки груп вихованців, працювати в режимі встановленого педагогічного навантаження та у відповідності до розкладу, а також не допускати до занять сторонніх осіб.

Відтак комісія у складі 18 чоловік за головування директора школи Валентини Приліпко вирішила встановити Андрію Герасименку 9 тарифний розряд та порушити клопотання про переведення керівника до іншого навчального закладу, оскільки він «не відповідає займаній посаді».

«Ми працюємо за узгодженим розкладом, як від мене вимагали під час попередньої атестації. Під сторонніми особами вони певно мали на увазі інших педагогів нашого ансамблю. Щодо кількості дітей у групах. Це питання вже кілька разів піднімалось. Педрада закладу вирішила, що можна, аби в групах було по 30-35 осіб, але на думку Приліпко це порушення. Лише вдумайтесь, порушення в тому, що діти йдуть у колектив у великій кількості і ми даємо їм раду. Я вважаю, що умови були виконані, але це не має жодного значення, оскільки те, що мені казали на засіданні 25 травня - не те, що "на вуха не натягнеш". Мене звинувачували в тому, що я створював групи в соцмережах, писав "бруд" про адміністрацію та вчителів, залучав до обговорення дітей та батьків…Сайт «Протистояння» начебто поливає брудом педколектив і там викладається лише брехня. А прес-конференція Приліпко є дуже яскравим показником того, що вони брешуть на кожному кроці. Тему переведення ансамблю до іншого навчального закладу Приліпко "продвигає" вже більше року. Діти і колектив - це не речі, що можна взяти і перенести в інший заклад лише тому, що так хочеться. Саме на цих принципах ми і стоїмо. Законних засобів насильно нас перевести у них немає. А вони такими рішеннями атестаційної комісії, певно, намагаються спонукати нас до переходу. Тільки щоб все "затихло"... А листи педколективу та "ручних" батьків школи проти нас - це класика жанру, на жаль. У будь-якому випадку апеляція буде і правду я доводити буду», - прокоментував "Гречці" Андрій Герасименко.

Про таке рішення атестаційної комісії стосовно одного з учасників тривалого конфлікту в управлінні освіти Кіровоградської міської ради не знають. Там переконують, керівника переводити до іншого закладу наразі не збираються.

"Атестаційна комісія не надавала управлінню ніяких рішень. Згідно положення про атестацію педагогічних працівників, це рішення можна оскаржити, подавши апеляційну заяву. Поки до управління ніяких апеляційних заяв не надходило, так само як і клопотань про переведення цього вчителя до іншого навчального закладу. Оскільки заяв немає, то говорити про якісь зміни і переведення наразі немає чого", - прокоментувала начальник управління освіти Лариса Костенко.

Нагадаємо, для врегулювання тривалого конфлікту у міській раді було створено спеціальну комісію, яка працювала з обома сторонами - адміністрацією школи та керівництвом танцювального колективу "Надія", аби врегулювати спір. Після появи інформації про те, що комісія рекомендує розвести сторони конфлікту по різним закладам, батьки учнів школи та вихованців "Надії" вийшли на пікет під стіни міської ради.

У переддень пікету 16 березня у кабінеті міського голови Андрія Райковича керівниками школи та танцювального колективу було підписано своєрідну угоду, згідно якою вони зобов'язувались до 5 квітня виконати усі викладені в ній вимоги. Як повідомила "Гречці" начальник управління освіти у квітні, тоді обидві сторони конфлікту виконали усі вимоги  : привели у відповідність списки і кількість груп, провели інвентаризацію в закладі та інше.

Сподобалася стаття?

Коментарі  

 
+1 # Світлана 01.06.2016, 16:19
Директор учебного заведения действует с учетом своих личных интересов, а не в интересах учеников и воспитанников. Ансамбль "Надія" в числе лучших образцовых ансамблей города - это главный показатель работы хореографа, а найти незначительные нюансы в методической работе можно у каждого. Атестационной комисии нужно в первую очередь учитывать специфику работы кружка,а не мнение руководителя заведения.
Цитата
 
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити