Затверджено план енергетичного розвитку Кіровограда до 2020 року

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 494

Кіровоградська міськрада затвердила "План дій сталого енергетичного розвитку міста Кіровограда на період до 2020 року".

 Джерела фінансування заходів Плану планують розподілити наступним чином: міський бюджет – 10%, обласний та державний бюджети – 10%, проекти міжнародної технічної допомоги та гранти – 15%, муніципальні підприємства – 15%, кошти громадян – 15%, кредити – 35%.

За рахунок міського бюджету по управлінню економіки Кіровоградської міської ради передбачається щорічне придбання протягом 2016-2020 рр. програмного продукту "Енергоплан" для моніторингу споживання енергоресурсів будівлями бюджетних установ на суму 29,0 тис.грн.

Це програмне забезпечення дозволить звести до мінімуму потреби в енергоресурсах та воді, дотримуючись при цьому комфортних умов у будівлях.

“Енергоплан” надає змогу автоматично аналізувати інформацію за будь- який період (день, тиждень, місяць, рік) по кожній споруді, організації, галузі за допомогою показів лічильників. Цей аналіз дозволяє:
- визначати ефективність використання енергії у будівлях та порівняти їх за допомогою звітів;
- аналізувати споживання усіх ресурсів будівлі;
- порівнювати споживання організацією та будівлею за будь-який період;
- ідентифікувати різні зміни динаміки споживання енергоресурсів;
- складати рейтинг будівель для проведення енергетичного аудиту;
- оцінювати вплив погодних умов на споживання енергії;
- здійснювати контроль за дотриманням використання лімітів.

Як результат реалізації плану передбачається:
1) створення ефективної системи енергоменеджменту для управління енергозбереженням, моніторингу та контролю за споживанням паливно-енергетичних ресурсів об’єктами бюджетної та комунальної сфер;
2) зменшення на 20% до 2020 року обсягів споживання паливно-енергетичних ресурсів установами, організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету;
3) зменшення на 20% до 2020 року, відповідно до базового 2006 року, викидів вуглекислого газу – СО2 в цілому по місту (транспорт, муніципальні та житлові будівлі);
4) проведення модернізації об’єктів комунального господарства, впровадження новітніх енергоефективних технологій;
5) економію коштів міського бюджету;
6) залучення коштів міського, обласного бюджетів, грантових коштів та міжнародних фінансових інвестицій на реалізацію проектів та заходів з енергозбереження.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити