Активістів Бобринецького району обурили звинувачення у неналежному патріотичному вихованні

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 878

На адресу "Гречки" звернулись громадські активісти Бобринецького району, які стверджують, що їх район несправедливо звинуватили у неналежному патріотичному вихованні молоді.

 

Нагадаємо, 30 травня під час апаратної наради у Кіровоградській ОДА, із інформації керівника обласного координаційного центру із націонал-патріотичного виховання озвучив інформацію про те, що Бобринецький район ігнорував проведення районних етапів патріотичних таборів, що не дозволило дітям району гідно показати себе на обласному етапі змагання "Захисник Кіровоградщини".

Подаємо заяву активістів, а саме Благодійного Фонду “Перемогаˮ, громадської організації учасників антитерористичної операції Бобринецького району, жителів Бобринецької громади без змін.

"Доповідач озвучив, що районна влада ігнорує проведення військово-патріотичних таборів та проведення занять із військової підготовки. В результаті чого, за його словами, район відправив на військово-польові заняття для школярів “Захисник Кіровоградщини” абсолютно непідготовлених дітей для участі в них. Було сказано, що в результаті, діти від нашого району не могли достойно конкурувати з іншими командами області й показали себе негідним чином на військово-польових заняттях. Після даної заяви, його інформацією скористалися засоби масової інформації та оприлюднили її у власних Інтернет-виданнях, а саме: “Кіровоградська правда”, сайт “Гречка” та ін. Такий факт ми не можемо сприйняти спокійно й не відреагувати.
Ми, громада, в особах членів громадської організації учасників антитерористичної операції Бобринецького району, Центру надання в районі допомоги учасникам антитерористичної операції, батьків та пересічних жителів Бобринеччини здивовані озвученою інформацією та повністю не погоджуємося й не підтверджуємо заявлені на нараді факти. Більше того, вважаємо це наклепом на наших дітей та громаду району в цілому. Особливо болить за дітей, учнів району, які завжди гідно та достойно представляють Бобринеччину й займають почесні місця на різного роду змаганнях, олімпіадах, конкурсах, фестивалях тощо. Недопустимим є така констатація на адресу наших дітей, вихованців, молодіжних активістів, зокрема й щодо підходу до військово-патріотичного виховання. Взагалі, як можна оцінити й виміряти патріотизм людини, особливо дітей?! Переконані, ніякі параметри не здатні оцінити душу щирих українських бобринецьких юних сердець. Останнє можливо демонструвати прикладно, в житті.
Ми, батьки, жителі, особи, які працюємо у цьому напрямку й звичайні люди знаємо, що наші діти восени минулого року взяли участь у фінальному етапі обласних змагань “Захисник Кіровоградщини”. При цьому не будучи у військових таборах гідно себе там представили. Так, команда від Бобринецького району не зайняла там призового місця, однак вона не є останньою у рейтингу. Восьмий результат із двадцяти команд на нашу об’єктивну думку – це є цілком пристойний результат, і ми гордимося ним і нашими учнями-учасниками змагань!
Ми хочемо зауважити, що в час, коли йде війна на сході України, коли кожного дня є постраждалі серед наших військових, патріотизм не вимірюється тільки в тому на скільки швидко слід розбирати та складати автомати дітьми. Про що було сказано під час наради доповідачем. Напевно для реальної характеристики команди на змаганнях “Захисник Кіровоградщини”, на нашу думку, варто було сказати й про переваги, за які бобринчани заслужили місце в десятці серед інших.
У нашому розумінні патріотизм проявляється у справах. Наприклад, тоді, коли школярі збирають пластикові кришечки на протези пораненим бійцям АТО, тоді коли учні виходять із тематичними флешмобами на вулиці міста та сіл й демонструють таким чином патріотизм, шану, любов, повагу до Батьківщини. Проявляється, коли працівники від різних організацій та установ району протягом 2015 та 2016 років провели безліч тематичних заходів, які тим чи іншим чином стосуються й дотичні в цілому, до національно-патріотичного виховання. Таких прикладів маємо багато. Нашому району не соромно за свою позицію. Остання є активною на підтримку українських військових. Тож, зрозуміло, що патріотичне виховання дітей та молоді нам притаманно.
Звертаємося до засобів масової інформації: “Кіровоградської правди”, “Україна-Центрˮ, “З перших вуст”, Інтернет-видання “Гречка”, щоб вони уважно ознайомилися із даними фактами, матеріалами, що зібрані та свідчать про реально проведені заходи на території району з національно-патріотичного спрямування. Наголосимо, що ці матеріали – це ще не вся інформація. Бо повністю охопити заходи, які проходили і проходять на території району та мають у собі національно-патріотичне спрямування доволі складно.
Звертаємося до доповідача та, з метою подальшого попередження подібних фактів, які безпідставно компрометують, зауважуємо, що перед тим як озвучувати такого роду інформацію, тим паче на такому високому рівні, потрібно максимально напрацьовувати та узагальнювати дані, інформації про стан речей із даного питання в нашому району і, напевне, й інших територій також.
Вважаємо, що висвітлення об’єктивної інформації доповідачем по даному питанню, стане логічним завершенням ситуації, яку вважаємо непорозумінням. Думку, що ця тема використана для спекулювання, компрометування, провокації району відкидаємо.
Знаємо й можемо довести, що молодь Бобринеччини – найкраща! Наш патріотизм безмежний та щирий. Продовжуватимемо працювати з дітьми, у яких й самим часом варто повчитися людяності, щирості, відданості!"

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити