Суспільство

Варіанти назв Кіровограда з коренем "Єлисавет" депутати не розглядатимуть (ФОТО)

. 3451

Про це під час зустрічі з учасниками АТО повідомив Кіровоградський міський голова Андрій Райкович.

 

13336446 1125215137541345 1232187849 n

 У зустрічі взяли участь нардеп від БПП Костянтин Яриніч, голова фракції БПП в Кіровоградський міський раді Ігор Волков. За словами Райковича, сьогодні на порядок денний сесії питання щодо "Єлисаветграда" та "Єлисавета" не розглядатимуть. Винесуть лише питання по назві "Кропивницький".

Проте, ймовірно, варіант назви "Кропивницький", не набере достатньої підтримки депутатів. Як заявив міський голова, справедливим було б перейменувати місто в Інгульськ, адже саме ця Українські назва отримала найбільшу підтримку кіровоградців під час опитування.

"Щоб повторно винести до Верховною Ради варіант назви "Інгульськ" депутати міської ради збираються прийняти відповідне рішення протягом найближчих двох тижнів. Саме за два тижні, через четвер, у ВР повернуться до перейменування і тоді питання має бути вирішеним",- зазначив Яриніч.

Однак, як заявляв раніше нардеп Олександр Горбунов, жодної юридичної сили рішення міської ради стосовно перейменування міста, прийнятого сьогодні чи в майбутньому, не мають, адже депутати міської ради своє рішення вже прийняли.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама