Суспільство

Депутати Кіровоградської міськради пішли на другу перерву

. 2146

 Після завершення перерви у сесії Кіровоградської міськради, трибуну для виступів почали охороняти четверо бійців батальйону "Кіровоград", а сесія розпочалась із виступу депутата Кіровоградської облради Вадима Волканова.

 

Депутат Волканов вкотре заявив про бізнес-тиск і повідомив, що надав документи про порушення міського голови до прокуратури.

Депутат Яремчук попросила Волканова не перетворювати сесію в балаган, адже депутат облради має лише дорадчі функції.

Депутат Демченко закликав "давайте як у мультфільмі жити дружно" і продовжити сесію.

Екс-секретар Кіровоградської міськради Володимир Смірнов запропонував питання про звіт заступників міського голови таки внести на голосування, але якщо заступники мають потребу у підготовці - треба надати час.

Заступники Мосін і Грабенко взяли слово і засвідчили, що "з голови" можуть відзвітувати вже зараз, проте конкретних цифр чи сум вони не зможуть назвати.

Депутат Табалов загалом був здивований, що питання викликало такий ажіотаж, адже питання вважає цілком робочим і вважає  що за кілька годин посадовці могли б підготуватись.

Слово отримав і підприємець, який заявив про тиск заступника міського голови Олександра Грабенка і заявив, що земел ну ділянку, на якій вже фактично збудовано приміщеня його фірми, намагаються віддати іншій людині, незважаючи на відстояне в судах право на землю.

Але міський голова  Андрій Рвйкович залишився непохитним, і питання на голосування не поставив, але заявив, що звіт посадовців буде включене в наступну, четверту сесію міськради.

Після цього вкотре спробували затвердити порядок денний. Але рішення не пройшло і депутати відправились на чергову перерву.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама