файно

Суспільство

Кіровоградським графітом володіє невістка прокурора Закарпаття і дружина судді

. 3448

Як виявили журналісти "Ужгородської правди" кіровоградським гранітом володіє невістка прокурора Закарпатської області Володимира Янка.

 


23-річна невістка Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка – Марта Янко є просто надуспішною у свої молоді роки та володіє міліонними статками.
син

Так, Марта Янко володіє частками в 10 % у наступних підприємствах:

ТОВ “ГРАФІТІНВЕСТ” із статутним капіталом 400 000.00 грн.,

ТОВ “СТОУН ФАУНД” із статутним капіталом 102 000.00 грн.

ТОВ “ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ” із статутним капіталом 31 000 000 . 00 грн.,

ТОВ “ГРАФІТІНВЕСТ” та “ЗАВАЛЛІВСЬКИЙ ГРАФІТ” зареєстровані за однією адресою: м.Київ, Шевченківський район, вул. Шолуденка, б. 6, а ТОВ “СТОУН ФАУНД” зареєстровано безпосередньо у смт. Завалля, що на Кіровоградщині.


Однак міліонні підприємства, це не єдині статки молодої Марти Янко, вона також володіє LAND ROVER RANGE ROVER EVOQUE червоного кольору, на якому частенько їздила дружина Закарпатського обласного прокурора Галина Янко (інформація про шлюб станом на 2014 рік).


Окрім того, відповідно до інформації із реєстрів нерухомості Марта Янко володіє житловим будинком 603.9 м2 за адресою Київська обл., Обухівський р., смт. Козин.

Однак, разом із успішною 23-річною невісткою Закарпатського обласного прокурора Володимира Янка співвласницею усіх вказаних підприємств є також інші родичі високопосадовців, а саме: Колесниченко Тетяна Борисівна, яка є дружиною Колесниченко Володимира Миколайовича судді Вищого спеціалізованого суду України та колишнього голови Вищої ради юстиції 2010-2012 років, тобто органу контролю за суддями найвищих інстанцій.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама