Суспільство

Мешканці вулиці Чміленка виступають проти будівництва біля їх осель (ФОТО)

. 2517

Жителі вул. Чміленка 71 та 73, що в Кіровограді, прийшли на засідання постійної комісії з питань архітектури, будівництва, реклами, регулювання земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Кіровоградської міськради.

 

Люди вимагають розібратися тим, що на прибудинковій території починається будівництво.

Замовник будівництва - Юрій Гарькавий - директор агентства нерухомості - сказав мешканцям, що в нього є всі необхідні дозволи від міськради та поставив жителів перед фактом , що починає будівництво.

Люди хвилюються, адже поряд є пам'ятки архітектури, які можуть бути пошкоджені в ході будівництва. Наразі вже привезли каміння та перегородив доступ до дитячого майданчика.

"Нас поставили перед фактом, що починається будівництво. Проте, нашої думки, коли видавалися дозволи ніхто не спитав. Ми хотіли облаштувати там повноцінний дитячий майданчик, але в разі забудови місця для цього вже не залишиться. Крім того, на даній території розміщені будинки, що є архітектурними пам'ятками, а якщо почнуться будівельні роботи, то це загрожує їх руйнації. Ще у 2012 році була спроба будівництва на даній ділянці, але ми перешкодили цьому. Цього разу також не будемо мовчати, а якщо потрібно, то лягатимемо під бульдозери", - обурюється жителька будинку, що по вул. Чміленка,71.

Комісія пообіцяла відправити запити до профільних управлінь, щоб ті перевірили та підтвердили законність документів забудовника.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама