Суспільство

Кіровоградські снайпери посіли перше місце на змаганнях серед підрозділів Збройних Сил України

. 6479

Снайперська група 3-го полку спецпризначення, що базується в Кіровограді, посіла перше місце на змаганнях снайперських груп у навчальному центрі "Десна". Про це "Гречці" повідомив командир полку Олександр Трепак".

За словами командира, в змаганнях брали участь звичайні штатні снайпери полку, дехто з них мобілізовані військовослужбовці.  

На полігоні 169-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України на Чернігівщині відбулися перші в історії сучасного Українського війська змагання команд снайперів. У змаганнях взяли участь десять кращих команд різних видів і родів військ Збройних Сил України та дві команди гостей від Національної гвардії України.

Змагання тривали три дні. Снайпери змагалися у точності стрільби на різні відстані, працювали у складі команди, демонстрували вміння взаємодіяти один з одним, вести прицільний вогонь під психологічним і фізичним навантаженням в умовах, наближених до бойових.

А в заключний день змагань бійці долали багатокілометровий марш, виконували завдання з орієнтування на місцевості, оперативного виходу на позицію, розміщення, ураження конкретної цілі у визначений час та відходу з позиції. Всі команди снайперів продемонстрували високу професійну майстерність та прагнення прирівняти кількість критичних влучень до кількості набоїв у боєкомплект.

 За матеріалами офіційного сайту ЗСУ

Поширюйте

Коментуйте


Реклама