Суспільство

У центрі Кіровограда дерева загородили склом - влада оцінює законність дій підприємця (ФОТО)

 Автор: Анастасія Дзюбак. 2877

Відтепер берези у центрі Кіровограда можна розглядати лише як музейний експонат - під склом. Незважаючи на приписи спецінспекції, депутат міськради Рафаель Санасарян, який є орендарем землі біля готелю Київ, продовжив роботи щодо реконструкції магазину і загородив дерева склом.

 

"Гречка" писала про те, що біля берез з'явилась металева огорожа ще в середині травня. Тоді спецінспекція склала адмінпротокол на власника торгівельної площі через захаращення території і неузгодженість робіт із відповідними структурами. Тоді ж головний архітектор міста Вадим Мездрін повідомив, що до управління за дозволами на проведення робіт не звертались, однак якщо проводиться реконструкція фасаду вони і не потрібні.

Майже на місяць роботи біля магазину припинились і з початку цього тижня поновились. Скло у металевому каркасі встановили за кілька днів.

"Гречка" вдруге звернулась за коментарем до начальника управління архітектури та містобудування. Вадим Мездрін повідомив, що сьогодні прокоментувати чи законні роботи з реконструкції магазину, що почались ще в травні, не готовий, однак пообіцяв інформацію надати завтра.

Як пояснював раніше сам депутат міськради Рафаель Санасарян реконструйований за прикладом європейських міст магазин буде першим у Кіровограді, у якому ростимуть дерева. Зелених насаджень, переконував депутат, не чіпатимуть, а навпаки зроблять для них відповідну "систему дихання".

Поширюйте

Коментуйте