Суспільство

У Кіровоградській міській раді щотижня проводять консультації з питань ОСББ

. 2016

Щоп'ятниці в актовій залі Кіровоградської міської ради спеціалісти головного управління ЖКГ проводять семінари для мешканців міста щодо управління багатоквартирним житловим фондом та створення ОСББ. Цієї п'ятниці семінар провели вже втретє.

"Це навчання інформативного характеру. Після проведення семінарів ми надаємо короткі друковані матеріали з посиланнями на корисні посилання, також кіровоградці можуть задати необхідні їм питання щодо подальшого управління їхнім будинком. Ми не ставимо поки обмежень по даті закінчення семінарів, бо наразі вони користуються попитом", - розповіла Юлія Козаченко, провідний спеціаліст відділу капітального ремонту, реформування та розвитку житлово-комунального господарства.

Семінар можна відвідати, попередньо записавшись на нього в управлінні ЖКГ міськради. На перші три семінари зареєструвались близько сотні кіровоградців.

Юлія Козаченко говорить, що в управлінні щосереди з 8.30 до 11.30 години проводяться консультації з мешканцями, які вже займаються створенням ОСББ.

За словами спеціаліста, за останні два місяці у Кіровограді було створено 10 ОСББ. Усього ж в місті діє 32 об'єднання.

Міфи та правду про ОСББ можна прочитати в одному з попередніх матеріалів "Гречки".

Поширюйте

Коментуйте


Реклама