Як можна боротися з девальвацією і падінням гривні?

Опубліковано . в Суспільство

Кількість переглядів - 763

Останнім часом чітко спостерігається тенденція несприятливого впливу на фінансовий ринок дефляції, нестабільності цін на нафтові ресурси, тіньовий статистки зовнішньої торгівлі і падіння зростання ВВП в найбільш розвинених країнах. Цей вплив може нанести глобальний удар по світовій економіці, яка знаходиться на межі фінансової кризи і в умовах низького зростання і характеризується слабкою динамікою попиту.

Це не могло не відобразитися на стані фондових ринків і національного валютного курсу, встановленого банками і державою, і, згідно з аналітикам, в зв'язку з вищепереліченим, як інвестори, так і звичайне населення більше не довіряють банкам і шукають надійні альтернативні джерела проведення угод, платежів та обміну валюти.

Однак чи все так погано, як може здатися на перший погляд недосвідченого оглядача? Що може прийти на допомогу в разі обвалу валюти? Давайте розберемося, чому ще не час вдаватися до загальної паніки.

Багато людей вже мають уявлення про існування платформ p2p. Ця гучна інновація увірвалася на фінансовий ринок не так давно, проте вже зуміла переконати в своїх суттєвих перевагах. За допомогою p2p платформ користувачі можуть здійснювати валютні транзакції, незалежно від того, в якій частині світу вони знаходяться. Користуватися p2p дуже просто - достатньо пройти реєстрацію за допомогою електронної пошти або номера телефону, і після почати оплачувати товари і послуги або перераховувати кошти іншим користувачам.

Також варто враховувати деякі особливості при переказі і обміні валюти. Більшість країн не дають дозвіл на необмежене проведення онлайн платежів навіть таким найбільшим електронним системам, як Visa MasterCard, China Union Pay, Pay Pal і іншим, встановлюють ліміти на розмір суми на вашому гаманці і кількість транзакцій, беруть комісії за операції з поповнення гаманця і зняття з нього грошей. До всього цього, більшість систем не нараховують щомісячні відсотки на ваш онлайн гаманець, а час виведення або переказу коштів займає до трьох днів.
Існує альтернативний варіант - p2p майданчик E-DINAR, при створенні якого були враховані всі недоліки платіжних систем. E-DINAR - це одноранговий p2p майданчик, що швидко розвивається, який діє як швидкісний і зручний механізм взаєморозрахунків між користувачами з різних країн з використанням криптовалюти і системи, побудованої на блокчейн і відкритому майнінговом коді. Майданчик E-DINAR заснована на системі прямого обміну та взаємної домовленості між фізичними особами без посередників і додаткових банківських комісій, яка проводиться протягом від 15 хвилин до двох днів. E-DINAR - єдиний майданчик в світі, який дозволяє учасникам самим встановлювати валютний курс. При цьому, щомісячно ви отримуєте до 0.65% майнінгових бонусів на свій електронний гаманець, тим самим, при використанні p2p майданчика, ваш дохід постійно збільшується. Однак це не єдині переваги E-DINAR.

Як вже говорилося, при використанні більшості платіжних систем, схильних до впливу корумпованих законів і бюрократичних пасток, ви можете витратити дорогоцінний час на заповнення документів, довгі черги в касах, надання особистої інформації третім особам, тим самим, допускаючи вплив держави і фінансових регуляторів на ваші персональні дані.

З p2p майданчиком Е-DINAR вам не доведеться відвідувати банки, офіси і фінансові установи, ви можете з легкістю виконати онлайн переказ або обмін коштів, а сама система побудована таким чином, що повністю гарантує конфіденційність, надійність обміну і виключає залежність від фінансових систем.

Більш того, майданчик E-DINAR розвивається динамічними темпами і вдосконалює систему обміну і безпеки. Варто додати, що підприємницьким колам E-DINAR було представлено на Всесвітній конференції блокчейн, яка відбулася в період 22-24 червня цього року в Китаї, місті Пекін. В результаті заходу, було прийнято рішення затвердити співтовариство в якості нової економічної бізнес моделі. Таким чином, завдяки взаємовигідній співпраці з лідерами провідних високорозвинених країн і континентів, таких, як Азія, Схід і інших, спільнота також затвердила рішення перейти до розвитку власної валюти E-DINAR монет, і переступивши перший етап емісії в розмірі 22 мільйони монет, вийшла на новий етап розвитку - теорію "золотого мільярда", або так звану "Концепцію 22:22", впроваджуючи новий функціонал на нових ринках. На даний момент спільнота налічує понад 100000 користувачів, і з кожним днем до неї приєднується все більше нових учасників. Крім того, після закінчення процесу реалізації етапу в 2022 році буде згенеровано 22 мільярди монет, а з огляду на те, що все більше людей замислюється про значимість цифрових грошей і їх вплив в сучасному світі, це дозволить створити нове співтовариство, незалежне від іншого населення, керівників фінансових установ і живе за власними правилами. Економісти також роблять позитивні прогнози про використання електронної валюти як зручного інструменту для перемоги над інфляцією гривні, а з точки зору безпеки зберігання, вона також виграє на тлі ліквідних паперових грошей.

Майбутнє не за горами, і увійти в нього потрібно з розумом.

Сподобалася стаття?
Реклама

Додати коментар

Коментатори, які допускатимуть у своїх коментарях образи щодо інших учасників дискусії, будуть забанені модератором без додаткових попереджень та пояснень. Також дані про таких користувачів можуть бути передані до МВС, якщо від органів внутрішніх справ надійшов відповідний запит.

У коментарі заборонено додавати лінки та рекламні повідомлення

Захисний код
Оновити